Skocz do zawartości

Tabliczki z ksywą


Majusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak sobie pomyślałem że można by złożyć hurtowe zamówienie do TABALU na energetyków żeby wyklepali nam ksywki pod tablice rejestracyjne na motóry. pojedynczo to kosztuje jakieś 15 zł ale myślę że wyszło by za jeszcze bardziej śmieszne pieniądze gdyby zamówić większą ilość.

Jeśli ktoś chcę to niech sie zadeklaruje jaki ma tam być napis. Jak będzie tego sporo to skocze do nich i zapytam ile by to kosztowało ;)

 

Pozdro, Majusz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie również bym się załapał... ksywka cobra

Ma ktoś nazwę i dokładny adres tej firmy? to może sam się do nich pofatyguję, jak nie wyjdzie "hurt".

 

Proszę ja Ciebie... http://www.tabal.ru/kontakt/lublin/lublin_id_482.html :P

 

Pewnie wiesz gdzie jest niezbyt lubiany warsztat motórowy na energetyków (nie będe robił reklamy i nie napisze nazwy) . jadac od diamentowej jest on po lewej, jedziesz dalej prosto i po prawej stronie masz firmy, najpierw jest MIREX potem jest cos jeszcze i chyba następny jest TABAL.

Cobra, narazie poczekaj to zobaczymy ile nazbieram :D chyba że zależy Ci na czasie to wal ;]

 

Pozdro Majusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kylu, jak wklikać w mojego linka we wcześniejszej wiadomości to też jest telefon wiesz :icon_biggrin: ?

 

Cobra, w razie coś daj mi znać bo ja mam 15 minut piechotą na energetyków wiec nie ma sensu żebyś się tłukł do lublina z lubartowa ;] waha droga trza oszczędzać :crossy:

Edytowane przez Majusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus

A jaki jest czas oczekiwania od momentu złożenia zamówienia?

 

 

jak chcesz to i jutro tam podjade po robocie ;] tylko niewiem czy o 18 cos zdziałam, bo u gazdy robimy do 17 zanim wróce to 17.30 jakus. a jak nie to zlece Łukaszowi który spał w łódce w bałtowie :icon_biggrin: pamietasz go :crossy: ??

Edytowane przez Majusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się piszę :]

za niedługo rejestruję MZ także nową blachę bym sobie włożył w ładną ramkę :D

najlepiej jakby pisało:

na jednym końcu po lewej stronie astra115 a po drugiej na końcu MZ ETZ 251

:) ale jak nie da tak rady to na środku astra115 tylko mała pierwsza litera a żeby nie wydrukowali z dużej :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...