Skocz do zawartości

Szybka ustawka cz.II, niedziela 07.09.2008


Janek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

P.S.Jedziecie "na rybke" w środe? bo może dołączymy do grupy? (na miejsce docelowe sami już dojedziemy, co by nie spowalniać całej grupy :) :) )

 

jakby nie padalo, to bym sie przejechal tyle ze nie wiem gdzie to jest ;)

jezli bedziecie jechali to zabiore sie z wami :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kladiusz, a po co?

I tak widać, że wylosowałeś pilnowanie sprzetów, bo na więszkości fotek jesteś obok Bandita, podczas gdy reszta poszła pewnie laski wyrywać :)

 

No chyba, że niedowidzę :cool:

Oooo "Zielony" sie odezwał :) ;) Byś polatał z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Termin: sroda

Start: Torwar, godz. 17:30, ruszamy 15 minut później...

Cel: "Przystanek Tarchomin"... już tam byliśmy, ale... tym razem będzie tam ognisko

Trasa: jedziemy Trasą Siekierkowską, Wałem i nad Wisłą aż do Modlińskiej, potem zabieramy jak zwykle na BP pozostałych (ok. 18:30)... i dalej do miejsca przeznaczenia (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Na miejscu dla każdego będzie czekać porcja kiełbasy, pieczywko, kijek, dodatki... w sumie wyjdzie po kilka złotych na głowę...

Oczywiście dla bardziej wygłodniałych kuchnia przygotuje na życzenie coś z lokalnego menu (IMG:style_emoticons/default/mrugacz.gif)

 

"

 

to ja pewnie na BP podjade ....chyba ,ze gdzies wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mniej wiecej wiem gdzie to moze byc. Kiedys mieszkalem w tych okolicach :notworthy:

 

Bede lecial z okolic Torwaru, ale chyba na BP sam dojade, bo moj motocykl nie lubi przeciskania sie w korkach w grupie :biggrin: To Janek moze sie gdzies zgadamy po drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie będę...po dojeździe do pracy stwierdzam ,że cos po niedzielnej wycieczce stało się w moto z przednim zawieszeniem (ehh polskie drogi).Prawdopodobnie rozsypały sie łożyska w główce ramy(były już w fatalnym stanie) ,albo skrzywiła się felaga lub tarcze cham. Objawy sa takie ,że sa straszne wibracje i "bicie" koła oraz wpadanie w zakręcie w shimmy...dodatkowo słysze jakieś dziwne tarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź!

Ja sie, kurka, boję prędkości, a czytałem tutaj wypowiedź kolegi od Zygzaka, że wy zapitalacie jak nieprzytomni! :smile:

Taaaaaaaak, boisz sie?!?!!?? .................. to ciekawe za co tyle punkcików nazbierałeś po odebraniu 10-ki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaak, boisz sie?!?!!?? .................. to ciekawe za co tyle punkcików nazbierałeś po odebraniu 10-ki :wink:

 

Oj, tam stare dzieje - to już miesiąc temu było :biggrin:

 

Podobno w tym tygodniu Ruciane-Nida na rozkładzie.

 

Prawda li to?

 

Niech ktoś pogodę zamówi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę można by coś polatać. Niedziela mi odpada.

 

Hmmmm, spojrzałem na ICM....... 12 *C sobota.... gdzie ja mam podpinki???

 

brrr ja wczoraj wieczorkiem polatałem i powiem szczerze pi*dzi zdrowo, moze ktos leci na bajzel a potem cos posmigac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...