Skocz do zawartości

Ślubuję 13.09.2008 Luboń...


Boa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Bracia i Siostry :D

 

Dopadło i mnie... :cool:

 

 

...znaczy 13 września 2008 biorę ślub z moją ukochaną Kasieńką w Luboniu w kościele na ulicy Jagiełły, czyli niedaleko dworca PKP w Luboniu. Dojazd jest prościutki, to tak jakbyście jechali od strony Drogi Dębińskiej, przejeżdżacie przez wiadukt nad autostradą, wjeżdżacie na ul.Armii Poznań, jedziecie do krzyżówki ze światłami (tej na kt.w lewo skręca się do Szkieleta) i tu skręcacie w prawo, po ok 100m przejeżdżacie pod mostem kolejowym i dojeżdżacie do najbliższych świateł a na nich w lewo i po 50m jesteście pod kościółkiem :crossy:

 

Msza rozpoczyna się o 15, później jedziemy z Kasią pięknym czerwonym Mustangiem cabrio na przyjęcie weselne do Suchego Lasu (Gościniec Sucholeski), więc miło by było jak by się znalazło kilku śmiałków którzy by nas odeskortowali i narobili dymu (dosłownie i w przenośni) i hałasu :D

Wszystkim serdeczne Bóg zapłać :D

Chętnych proszę o wpisy, bo wiadomo- trzeba zorganizować jakiś "poczęstunek" :banghead:

 

 

Niech moc będzie z Wami :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wybaczcie...

 

Ostatnio duuużo się dzieje :)

 

m.in. Kasi zaszło się w ciążę :D :D :D

 

 

 

Sami rozumiecie powagę sytuacji :P

 

 

 

 

Ale spoko- pamiętamy o Was. Płyty będą rozdane tak jak obiecałem, zaś dogramy szczegóły :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

m.in. Kasi zaszło się w ciążę :D :D :D

Sami rozumiecie powagę sytuacji :P

Ale spoko- pamiętamy o Was. Płyty będą rozdane tak jak obiecałem, zaś dogramy szczegóły :D

Gratulacje :clap:

 

...chyba trzeba będzie zbrojny najazd na "zakładzik" @Boa zrobić... Kto chętny? Ja otwieram listę...

 

ale nawet rożne "okoliczności' to nie usprawiedliwienie :biggrin:

skopiowanie płyty to tak coś koło 3 minut . góra 4 :biggrin:

więc jakby co Janbo to jest nas już dwóch (wystarczy :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...