Skocz do zawartości

Szybka ustawka


turtel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wam ale mi szanowny pan policjant przyniósł wezwanie do stawienia się na komendzie celem odebrania mandatu za przyjemność parkowania na rynku...

200 zł + 2 pkt :)

 

ps powiedział, że to ostatni dzień w którym mogłem odebrać ... później sąd grodzki

 

pzdr i życzę wam żeby się przedawniło albo w ogóle nie doszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale mi szanowny pan policjant przyniósł wezwanie do stawienia się na komendzie celem odebrania mandatu za przyjemność parkowania na rynku...

200 zł + 2 pkt :)

 

ps powiedział, że to ostatni dzień w którym mogłem odebrać ... później sąd grodzki

 

pzdr i życzę wam żeby się przedawniło albo w ogóle nie doszło :D

Właśnie miałem też o tym napisać. Po powrocie z Borek czekała na mnie w domu karteczka od dzielnicowego z nr telefonu i prośbą o kontakt w sprawie parkowania na rynku. Niestety albo stety nie mogę się do niego dodzwonić. Wydawało mi się, że to powinno być 100 pln i 1 pkt...

 

Edit: To jest za naruszenie zakazu wjazdu czy postoju?

 

Ekimm to się chyba załamie...

Edytowane przez turtel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 pkt + 100 zł za parkowanie pod zakazem (tam był ten pojedynczy znak - zakaz postoju albo parkowania - zawsze mi się myli)

1 pkt + 100 zł (max 300 zł) za parkowanie w strefie przejścia dla pieszych

 

nom ekimma sporo ta wycieczka wyniosła :icon_twisted:

 

pzdr

R

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż czekam :P Wczoraj podobno byli wieczorem, ale nie było prądu i się domofonem nie dodzwonili :) hheheh czekam dziś na nich :)

No to bestia... spotkamy się w sądzie ;). Właśnie wróciłem z komendy, minęło już 30 dni więc sąd grodzki, dwa zarzuty, takie jak banka. Zgodziłem się na rozprawe bez mojej obecnośći... czekam na wyrok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chwale się :crossy: Poznałem mojego dzielnicowego w sobotę przed wyjazdem do Starej Iwicznej. Zostałem przesłuchany w domu, w obecności mamy heheh ale śmiechu było. Sąsiedzi widzieli radiowóz i teraz się na mnie patrzą jakoś lękliwie :) Mi wmawiają 200 zł i 2 punkty. Nie będę "kablował" ze ktoś stał bliżej tego znaku który na zdjęciu jest odwrócony tyłem :) Się przyznałem ze parkowałem, ale z tym przejściem dla pieszych to przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przegięcie, 200 pln i 2 pkt za coś co zawsze było normą duużym przegięciem. A do tego może dojść jeszcze 80 pln kosztów sądowych. Ale w zeznaniu zaznaczyłeś, że się nie zgadzasz z zarzutem w sprawie przejścia dla pieszych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...