Skocz do zawartości

Szybka ustawka


turtel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda jutro ma być jeszcze lepsza niż dziś, więc może ktoś ma ochotę na małą wycieczkę?

 

Cel: dowolny

Tępo: do ustalenia, może być powoli, może być trochę szybciej, ale założeniem jest żeby to była relaksacyjna wycieczka, a nie ostre dzidowanie.

Wyjazd: do ustalenia, ok 10:00 myślę, że było by dobrze.

Powrót: do 17:00 (jedyne ograniczenie jakie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można skoczyć do Kazimierza jeśli nic innego się nie wymyśli, chodzi o to żeby się przejechać, cel jest sprawą drugorzędną. Trzeba korzystać póki jest pogoda :buttrock:.

 

EDIT:

Skoro nie ma innych pomysłów, wstępny plan jest taki, że jutro o 10:30 ruszam z parkingu pod torwarem, jeśli ktoś się chce dołączyć zapraszam. Oczywiście jeśli ktoś by się chciał dołączyć, ale ma inne propozycje co do celu przejażdżki albo godziny wyjazdu jutro do 10:00 można jeszcze wszystko zmienić.

Edytowane przez turtel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro z bestia chyba smigne do kazika wiec jesli ktos ma ochote :buttrock:

bestia wspominal ze wyrusza ok 10.

predkosc przelotowa - no coz ze wzgledu na brak plastikow jak dla mnie do 120 z malym plusem :biggrin:

 

nie ustalilismy konkretnego miejsca ustawki wiec jak cos moge dac kom na priv;)

 

pzdr

banka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka ciezko mi cos powiedziec teraz bo to bestia zaproponowal a ja ew sie doczepie choc sam jeszcze nie wiem czy dam rade na 100%. Z bestia mam sie zgadac jutro rano. Jak bede cos wiedzial dam od razu znac. Jak dla mnie 10:30 torwar jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co Puenta rzecze ;) Wycieczka udana, towarzystwo super, jedzonko takze, nic tylko jezdzic poki pogoda pozwoli ;) A fotki beda?

a dziekuje dziekuje czasem zdarza mi sie powiedziec cos madrego :icon_mrgreen:

ode mnie moze bede ze 3 fotki, ktore nadadza sie do obejrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...