Skocz do zawartości

PROSZE WAS O POMOC ! > OGLADAŁ KTOŚ TE HUŚKI WR 125 ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

przepraszam ze pisze taki temat, ale potrzebuje bardzo waszej pomocy

chciałem wybrać sie po moto, konkretniej chodzi o husqvarne wr 125, są teraz w polsce dwa konkretne na aukcjach...

jest jeden problem , do jednej mam 450 km a do drugiej 300 km i oby dwie w przeciwnych kierunkach i nie chce jechać i nadziać sie na jakiś badziew i stracić 250 zł na paliwo

 

oto jedna :

woj podkarpacke miejscowośc Polańczyk ( aktualna cena 6400 )

 

http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,13196462,ka...l?ticaid=16820#

 

a to druga :

woj. lubuskie miejscowośc Wschowa ( aktualna cena ok. 6900 )

http://www.allegro.pl/item420044987_husqvarna_125_cr_wr.html

 

i mam pytania czy ktoś z was oglądał te motorki, czy coś jest nie tak itp ? lub zna właścicieli

 

bardzo prosze o pomoc

Edytowane przez KaRaKaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...nadal to nie jest wystarczający argument, jutro zawdzwonie i się upewnie... a co powiecie o tej pierwszej huśce ?

 

 

To jest ba 200% WRE, a jak wiesz lepiej to twoja sprawa, sprzedający na pewno powie Ci prawdę :)

Po pierwsze w stelażu są mocowania na podnóżki czego NIE ma, i są inne dekielki po prawej stronie silnika od sprzęgła.

 

i pisze na aukcji że to jest wr i ma teoretycznie 40 kucyków, a wre ma 30 więc

To jesteś do 10km w plecy a to jednak jest różnica, ale wr i tak nie ma 40 kucy :)

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga to nie wr a WRE, a to praktycznie zupełnie inne motocykle :wink:

moze inaczej...to są podobne motocykle,ale wydech inny,zawór wydechowy chyba też(albo jego ustawienia)zawieszenie,silnik ogolnie konstrukcją jest podobny ale jest wiele elementów które diametralnie zmieniają jego charakterystyke itd no i mowisz dobrze to na 200 % WRE ale"Sprzedawca prawde ci powie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, sprzedawca prawde ci powie" powiedziane z przekąsem?? ;)

ta pierwsza husqa w miare pożadna ale po samych zdjeciach nic sie nie okresli :wink: a i rocznik nie taki wspaniały jak za ta cene radze ci jeszcze na allegro poszukac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na tego GASGAS-a ? :

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M948441

 

bardzo młody rocznik , niska cena ale po wygladzie mozna stwierdzic ze był mocno eksplatowany i sporo gleb zaliczył...

gasgas w miare dobra firma tylko nie wiem jak z czesciami :banghead: a ze jest poobdzierany to normalne :bigrazz: cilnik i rama sie licza :wink:

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no wiem co to jest wre ale to mi na wre nie wygląda, i pisze na aukcji że to jest wr i ma teoretycznie 40 kucyków, a wre ma 30 więc ?

 

Po pierwsze WRE niema 30 tylko 36... :) z Dobrymi wiatrami 37/38 :P :icon_twisted: :crossy: :crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...