Skocz do zawartości

BMW K1200S i K1200R sport - zapytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ja troszeczke z innej beczki ... Zostalem szczesliwym posiadaczem K1200S i poszukuje instrukcji uzytkownika w jez polskim lub angielskim. PRzeszukalem, googlowalem i nie moge nigdzie dopasc a mam tylko niemiecka :(

 

Jest ktos z Was w stanie mnie poratowac ??

 

Pzdr

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W pierwszych modelach uklad hamulcowy ( jedynie w extremalnych warunkach ), skrzynie biegow, maping zaplonu, sama praca silnika. Jak to w choroby dzieciece, male problem wielkie skutki - roznosci.

 

Poprawiona skrzynia biegow, inne ( lepsze ) wybalansowanie motocykla, zmieniony maping zaplonow , rezygnacja z servo w przypadku ukladu hamulcowego. Poprawki w silniku / glowicy. Sprzet chodzi zupelnie inaczej.

 

Mam juz oferte na nowy model jednak nie zdecyduje sie na niego. Po prostu nie widze ani potrzeby ani sensu. Ze wzgledu na przelozenie moto jest zrywniejsze niz kazde jedno w tej klasie. Roznica tych 100 cm mnie osobiscie nie zbawi, moment obrotowy jest wystarczalny w zupelnosci, wiec znowu bez sensu.

 

:crossy:

 

 

I tu sie zgadzam w 100% z Rafałem. :biggrin: Do czasu kiedy nie miałem ,możliwości przetestowania S-ki osobiście do przełączników podchodziłem bardzo sceptycznie i inni motocykliści pewnie też( przyzwyczajony byłem do do japońskich ) ale juz w kilka minut jadąc BM-ką doceniłem zalety tych przełączników i bardzo szybko się przyzwyczaiłem. A od tego czasu zakochałem się w tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czemu wcyofali z produkcji K1200R Sport, znaczy się czemu tak szybko :rolleyes:

 

Bo sprzedawalnosc byla kiepska.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam podoba i po Tygrysie pomyśle o takim :) Bo nie znalazłem,żeby miała jakieś większe wady. Tyle,że odsprzedać może być póżniej ciężko :rolleyes:

Ogólnie to myślałem o R,ale na długie trasy R Sport wygląda zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam podoba i po Tygrysie pomyśle o takim :) Bo nie znalazłem,żeby miała jakieś większe wady. Tyle,że odsprzedać może być póżniej ciężko :rolleyes:

Ogólnie to myślałem o R,ale na długie trasy R Sport wygląda zdecydowanie lepiej.

 

Kwestia raczej jak dlugo bedziesz zamierzasz nia jezdzc / trzymac. W tych przypadkach krotkie serie BMW nie traca tak na wartosci jak serie o wiekszym nakladzie egzemplarzy, prbem tylko wlasnie kiedy nastapi ten klik w mozgu innych.

 

Mi sie ten model np nie podoba ale tylko i wylacznie ze wzgledu na prak dolnej czesci owiewki, lampa tez mi nie przeszkadza, jestem w stanie ja przetrawic.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,a nie ma mozliwości dokupić takiej owiewki?

 

Musialbys dokupic bugspoiler a ten z regoly nie jest tani ( sklada sie z trzech elemantow )

 

+ 2 owiewki boczne, wszystko powinno pasowac os " S - ki ".

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS...pierwszy rok produkcji K1200S to 2004? Od którego rocznika zrobiono jakieś modyfikacje?

 

W 2004 sprzedano tylko kilka sztuk, bo mieli problemy z walkami rozrzadu ( wstrzymana produkcja ).

 

Lifting moodelu w 2007 i od tego roku bym Ci proponowal, nie bedzie problemow.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Najlatwiej rozpoznasz po kolorze

 

Poza tym w pierwszej emisji mialy servo do hamulcow po liftingu juz nie. Czyli sprawdzasz nacisk na klamke z wlaczonym silnikiem i na wylaczonym i wiesz z ktorym rocznikiem masz do czynienia.

 

kolory przed liftingiem, zastrzegam sobie bledy, wiesz, starosc nie radosc :icon_mrgreen:

 

.

http://www.motorradonline.de/bmw-k-1200-s/4424/modellnews

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...