Skocz do zawartości

Gdzie możnaby się wybrać na jeden dzień?


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na łysych kapciach to wiesz że nie powinno się jeżdzić bez doświadczenia,a tego napewno nie masz.Więc kup sobie nowe opony i nie narzekaj .Jesli chodzi o Czechy to ich policja nie czepia się motocyklistów więc nie ma się czego obawiac.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że nie powinno się jeździć, ale ja nie widzę sensu kupować teraz opon, żeby przejechać na nich 300 - 400 km i odstawić na zimę. A co do doświadczenia, to wiem, że za dużego nie mam, ale całkiem zielony nie jestem, teraz to mój trzeci sezon w siodle i odpukać bez gleby/szlifa/parkingówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie to miejsce na komentarz, ale co tam.

Niesamowita była idea tego wyścigu ".. a pani, zavodnicy, jed'te jak o zabitou vranu, at z toho mate vy i divacy sukces" - Ilja Zachoval, musiał mieć siłę by coś takiego zorganizować. Szkoda że odszedł ale widać taką miał drogę.

Motorki były naprawdę wspaniałe, największe wrażenie zrobił na mnie Norton Manx 500 z 1947. Z sidecarów BSA Deluxe sloper 500 z 1930 roku.

Ludzie na imprezie spokojne, żadnego chlania, motorki stały daleko z sakwami których nikt nie otwierał i nie usiłował odpiąć (co niestety u nas jest w modzie na tzw zlotach).

Może jeszcze jedno, motorki krążyły od 8 do 18. Dziesięć godzin przedstawienia, i nie było nudno.

Na F-1 pół godziny fragmentu z dużej odlegóści i 100 euro najtańszy bilet -porażka.

 

Parę zdjęć na mojej stronie. Reszta jest na kliszy z profesjonalnego sprzęta. Scany umieszczę później.

 

Piotr co do "sliców" :rolleyes: to się nie przejmuj, cała formuła po suchym na nich ciągnie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Mam wielką prośbę - będę w Waszych stronach (Głuchołazy) w kwietniu 2009 i przez 3 tygodnie będę śmigał maszynką po okolicy. Co warto zobaczyć startując z bazy w G.? Ma ktoś jakąś receptę na zagospodarowanie czasu? Gdzie śmignąć w Czechach? Qrcze, coś muszę robić przez te 3 tygodnie. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz już w naszej okolicy to zapraszam do naszego klubu w Prudniku[ok 20 km od Głuchołaz] oraz na nasze forum.Obejrzyj naszą galerię jest tam kilka fotorelacji z wypadów do Czech. http://www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl....php?id=galeria .

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info i zaproszenie, jeśli pojadę maszynką, na bank Was odwiedzę... Widziałem, że byliście na wyprawie, o której marzę - Chorwacja (byłem tam jedynie samochodem, buuu)... normalnie zazdroszcze..., ale macie nieco bliżej. Byle do wiosny :icon_mrgreen: :biggrin: Zalogowałem się na Waszym forum i oczekuję sobie w korytarzu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nastepny rok też Chorwacja,ale inny rejon.A do nas zapraszam.W kwietniu jak tylko pododa dopisuje to już ostro jeżdzimy.Pozdro PITER

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

To miał być post polecający jednodniową wycieczkę do Kłodzka - moja trasa 400km w obie strony...

Jednak w połowie drogi napotkałam przeszkodę w postaci styczności z podłożem, które pozbawiło mnie klamki hamulca i natychmiast postanowiłam skrócić eskapadę. 200km na pierwszy raz wystarczy, nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jeden dzień to proponuję wypad do Czech :) Trasa Opole- Sumperk winkle, asfalt i widoczki piękne :) W obie strony jakoś 330 km.

 

Tomek

 

Na jeden dzień to proponuję wypad do Czech :) Trasa Opole- Sumperk winkle, asfalt i widoczki piękne :) W obie strony jakoś 330 km.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gdzie możnaby się wybrać na jeden dzień?, I coś zwiedzić/zobaczyć/pięne widoki/dobre trasy

 

Łapalice ( koło Kartuz / Gdańska ) - a konkretnie nieukończony 'zamek'. Sporo o tym w sieci więc się nie rozpisuję.

 

Moje foty: http://picasaweb.google.pl/elgrubbio/Apalice06040802#

 

Nie moje foty ; ) http://www.opuszczone.com/galerie/lapalice/index.php

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te winkle to jakie są? jechał może ktoś z Bolesławowa na Stare Miasto czeskie? tam są winkle jop twoju za moju:)

 

Tobik to jest tylko kawalek drogi z kilkoma agrawkami :icon_twisted: wybierz sie od str. miedzylesia na czechy i w strone sumperku, potem skkierauj sie na bruntal np. :notworthy: dopiero zobaczysz co to sa winkle potem mozesz wrucic w strone jesenika i na jawornik do przejscia w paczkowie . masa dobrego asfaltu i zakretow :crossy: :buttrock:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...