Skocz do zawartości

er 5


suzukigt80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie przy er 5 pod siedizeniem mam taki maly zbiorniczek w ktorym jest plyn do chlodnicy i od tego zbiorniczka ida dwa wezyki jeden do chlodnicy a drugi jako przelew i wlasnie z tego wezyka co jakis czas lekko kapie plyn czy to normalne? Czy moze moto za bardzo sie grzeje i dlatego wywala plyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź poziom w chłodnicy - powinno być pod korek, w zbiorniczku wlewasz ma max i raczej nie powinno kapać, chyba że wlejesz za duzo płynu do tego zbiorniczka to prawami fizyki wypluje nadmiar ta rurką na zewnątrz. :icon_biggrin:

Tzn w chlodnicy nie ma zadnego wlewu zauwazylem jedynie ze pod zbiornikiem paliwa jest jakis wlew i po korku mozna wywnioskowac ze jest to wlew plynu. Czyli tam mam wlac do pelna??

 

Zdjolem zbiornik paliwa odkrecilem korek wlewu plynu i bylo pelno pod korek wziolem troche wylalem i odpalilem moto i torche pochodzil i znowu naszlo plynu pod korek i znowu troche wylalem odpalilem moto i znowu plyn zaczol nachodzic i tą czynnosc powtorzylem moze z 6 razy. Co na to powiecie?? Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam to samo, nawet kiedy jest zimny i go odpale pa pare minut, to poleci z tego węzyka pare kroplel. Nie przejmuje się tym, jedynie uzupełniam płyn na bieżąco.

a np. chlodnica jaka ma u ciebie temperature jak moto sie rozgrzeje to mozesz ja dotknac czy odrazu parzy?? I jeszcze czesto ci sie wlancza wiatrak na chlodnicy?? Ja mam moto od 1 tygodnia i jeden raz mi sie wlaczyl wiatrak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak mocno sie nagrzeje, ale zazwyczaj parzy. Wentylator nie załączał mi się jak go kupiłem więc przerobiłem tak, abym mógł go sam załączyć kiedy zajdzie taka potrzeba. Wiesz o co mi mniej więcej biega?

Tzn przerobiles go tak ze masz jakis wlacznik i mozesz go wlaczyc w kazdej chwili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...