Skocz do zawartości

Ubezpieczenia a weterany


stasiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku odszkodowania z OC sprawcy jest tak samo. Jest to po to, aby pojazd wrócił do stanu sprzed wypadku :icon_mrgreen:

Co do rejestracji na zabytek, to niestety nie zdążyłem. Umawiałem się z rzeczoznawcą i całą procedurę mieliśmy zacząć po zakończeniu sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu, o 70% pisał Chris i odnosiłem się do jego wypowiedzi.

Taki zapis przy odszkjodowaniu z OC jest ABSOLUTNIE BEZPRAWNY i naprawdę trzeba trafić na wyjątkowego gnoja w ubezpieczalni żeby jeszcze próbował takie coś wciskać.

 

Odpowiadając na Twoje pytanie: masz pełne prawo do wglądu i uzyskania kopii wyceny motocykla i odszkodowania. Nikt nie ma prawa Ci tego zabronić.

Znam środowisko rzeczoznawców i wiem co potrafią. Nie licz na prawidłową wycenę zrobioną przez "zwykłego" Pezetmotowca.

Uważam, że masz prawo domagać się wyceny specjalistycznej, wykonanej przez biegłego specjalizującego się w opiniowaniu weteranów.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po osobistych interwencjach dowiedziałem się, że przypadek mojego Junaka będzie rozpatrywany indywidualnie (ciekawe-do tej pory wydawało mi się, że każdy przypadek jest indywidualny).

Rozmawiałem z miłym panem - kierownikiem rzeczoznawców z Generali. Przeprosił mnie za pana z PZMot'u i stwierdził, że oględziny i wycenę należy powtórzyć. Przy okazji okazało się, że ów kierownik rzeczoznawców jest zapalonym weteraniarzem motocyklistą. Miał w swoim dorobku kilka Junaków. Gadaliśmy dłuższą chwilę i z rozmowy wynikało, że gość nie ściemniał - miał faktycznie pojęcie o tym co mówi.

Następna wycena będzie robiona przez niego, więc pojawiła się iskierka nadziei na pomyślne zakończenie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...