Skocz do zawartości

Chmielaki Krasnystaw 2008r


edzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku nawołuję -ludziska!!! czy może ktoś wybiera się na co roczną zajefajną impre do Krasnegostawu 50 km za Lublinem na Zamość na Dożynki chmielowe gdzie browar leje się chektolitrami i muza leci z każdego zakątka miasta i nalewaka browara.Ja jestem tam zawsze co roku od 10 lat i co roku mam tam ochotę wracać.W tym roku możliwe że będę musiałm pojechać bez mojej toważyszki gdyż się uczy.Pojadę jeśli będzie z mazowsza więcej chętnych no i jeśli będzie fajna pogoda.chętnych zapraszam na priwa lub gg.W tym roku odbywa się to 12,13,14 września,Noclegi pod namiotem nad Wieprzem za fri.Więcej info o imprezie na www.chmielaki.pl .Chcę podkreślić że nie jest to impra motocyklowa ale w dobrych czasach bywało ponad 200 motocykli.Serdecznie zapraszam :icon_mrgreen:

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam, jak mozecie to walci do Krasnegostawu. Klimat niezapomniany :icon_mrgreen: Miejsca na namioty wystarczy dla wszystkich. Poza tym przy okazji mozecie poziwedzac nasze piekne okolice :biggrin:

 

Tu kilka linkow reklamowych:

http://www.zamosc.pl/zamosc.php?get=page,18,5

 

http://www.roztocze.net.pl/

 

Warto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

będę..... :crossy: :)

jak co roku :), bo pochodzę z tych stron, niestety puszką....

również polecam... choć słyszałem, że tzw. "park", który jest obecnie modernizowany na "skwer", będzie zamknięty... cóż zobaczymy _mrgreen:

PS. Fakt, kiedyś pamiętam dziesiątki motocykli nad rzeką, jak nie setki ... ehh :icon_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki dzień się wybieracie ?.Ja zdecydowanie polecam i wolałbym już piątek bo już w piątek jest zajefajna impra więc najlepiej jakby w piątek wyjechać już w granicach 14-15 po południu żeby dojechać po widnemu no i dobre miejscówki sobie wychaczyć na tak zwanym polu namiotowym.Może byśmy śmigneli razem jakby co gg macie ,skype-baskanow a telefon na priwa.No i jak bedziemy jechać spokojnie czy na wariata bo nie wiem czym jechać.Ale jakby pogoda nie zanosiła za rewelcyjna to raczej niema sensu się wybierać ,moknąć i mazać w tamtejszej glinie.Może by zabrać jakieś materiały do rozpalenia ognicha bo tam zawsze to fajna sprawa no i do samoobrony w razie co "toporek" itp.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Park w Krasnymstawie został przebudowany i z tego powodu impreza będzie podobno zorganizowana w miejscu dworca PKS /ale nie wiem na 100%/. Dokładne informacje na temat przebiegu imprezy

http://www.chmielaki.pl/

Ciekawie zapowiada się sobota /koncert TSA/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy od tylu lat jestem zmuszony niestety odpuścić tegoroczne chmielaki -nie chciało mi się samemu tam jechać a i robotę przy motocyklu kumpla miałem.Myślę że zabawa mimo temperatury będzie udana

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...