Skocz do zawartości

drag star 650, lub virago 750


blue
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam virago

Ja mam 750-fajna :) i planuje sprzedać na koniec sezonu :bigrazz:

 

zapodaj jakieś fotki i warunki do wstępnej negocjacji, mój adres: [email protected] .

 

:crossy: :crossy: :crossy:

Koledzy, czy ktoś z Chojnic lub bliskiej okolicy może obejrzeć/posłuchać moto z tego linku: http://www.allegro.pl/item413210472_yamaha...1100_jarex.html

 

Dziękuję. :icon_biggrin:

 

A tutaj, jakaś cena niska: http://www.allegro.pl/item413533369_2006_y..._silverado.html

Edytowane przez blue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak powyżej.

 

Chętnie obejrzę, pogadam, no i kupię.

 

Kolega ma Drag Stara 650 z 1997 roku, pelen custom bike. Wszystko poprzerabiane, odda za 13 tys.

 

INFO 667-786-023

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde Chłopaki i Dziewczyny, tak mnie namawiają na nowego Kawasaki VN900 z firmy i z salonu goście, że chyba ulegnę.

 

Tylko czy słusznie? Może jakieś opinie zechcecie podać, czytam odpowiednie działy ale niewiele tego na temat modelu vn900 classic.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde Chłopaki i Dziewczyny, tak mnie namawiają na nowego Kawasaki VN900 z firmy i z salonu goście, że chyba ulegnę.

 

Tylko czy słusznie? Może jakieś opinie zechcecie podać, czytam odpowiednie działy ale niewiele tego na temat modelu vn900 classic.

 

Pozdro

 

Jeśli to z salonu Kawasaki Cię namawiają to jasne że na vulcana :icon_biggrin: w końcu jest to ich flagowy produkt chopperowy. Ja zaczynałem karierę od vn750 z '89. Pomijając fakt, że nadziałem się na niezłą minę, moto ładne, wygodne i jezdne. Mógłbym polecić, jednak jeśli chcesz na pierwsze moto, to mimo wszystko polecałbym Dragstara lub Virago.

AHa, no i dlaczego chcesz kupić nowy motor? Po roku dużo na nim stracisz...

 

Polecam swojego dragstarka:

http://otomoto.pl/yamaha-xvs-650-dragstar-M953802.html

 

Pozdrawiam

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy słusznie? Może jakieś opinie zechcecie podać, czytam odpowiednie działy ale niewiele tego na temat modelu vn900 classic.

 

Wejdz do dzialu VN i tam poczytaj.

Vampimar z UK ma 900 z 2006 roku i sprzet jest zajebisty !!! :buttrock: :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...