Skocz do zawartości

LUBELSKIE STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

i własnie to jest najwiekszy problem:wojewodzka nazwa :/ nasze wojewko jest sporaśne i ludzie z poza LBN i blizszych okolic nie bardzo maja jak dołączać.

 

mogę prosić o liste czlonków na okres bierzący? oczywista na PW lub gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

W chwili obecnej mamy martwy sezon związany z brakiem wyjazdów na moto ale to nie znaczy ,że nic się nie dzieje w temacie moto.

Czuję nieodpartą potrzebę stworzenia planu działania na Sezon MOTOCYKLOWY 2009 tzn szkolenia,kursy ,imprezy masowe, wyjazdy i to ,co potrzebne jest do prawidłowego funkcjonowania L.S.M.

Nie chcę nikomu ,nic narzucać jednakże pewne obowiązki są.

 

Ważne sprawy to między innymi:

1. Przyjmowanie nowych Członków do Stowarzyszenia w sytuacji,gdy osoba nie jest nikomu znana i mieszka w dużej odległości od Lublina.

Powinniśmy wyjaśnić na jakich zasadach można stać się LSM- owiczem.

2. W temacie szkoleń,kursów --- istnieje potrzeba przedstawienia argumentów osobom niezorientowanym dlaczego informując o tego typu przedsięwzięciach piszemy lub mówimy ,że pierwszeństwo na liście ma L.S.M

Jest jeszcze kilka ważnych tematów do poruszenia ale myślę ,że to już na spotkaniu.

Nie chcę aby postrzegano Nas jako Grupę ludzi, którzy izolują się od innych, obnoszą się byciem w L.S.M.

Nie potrzebne są nieporozumienia. Ani wśród ludzi należących do Stowarzyszenia ani w kontaktach z niezrzeszonymi lub osobami należącymi do innych Grup, Klubów etc.

 

Pozdrawiam --- Joaśka :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WITAM!

 

 

Informuję ,że jako Stowarzyszenie posiadamy do ogólnej dyspozycji numer telefonu wraz z aparatem telefonicznym. Numer tel. 0- 509-039-145. Powiadamianie o spotkaniach, kursach czy inne rozmowy służbowe etc prowadzić można z tego numeru.

Jest już konto w INTELIGO oraz złożone zostały dokumenty do nadania numeru NIP dla Stowarzyszenia.

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Buenas Tardas!

Oj tam sie zaraz rozpadlo wielce... Po fajki musialem wyjechac, a ze daleko to co ja na to poradze. Ale w poniedzialek juz jestem wiec moge smigac gdziekolwiek i na czymkolwiek. Mam nadzieje ze tylko sniegu ni ma. Niebieskie obudze ze snu i w droge.

Daszbor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A co wy w CBA sie o robote staracie? Bez adwokata (moze byc tez inny alkohol) nic nie powiem.

 

P.S.Dzisiaj odpalilm motÓra po 156 dniach. Tu musze zaznaczyc ze nie mialem za bardzo czasu wiec zostawilem go tak jak stal (nawet jakies blotko sie czerwcowe znalazlo). Po minutowych mekach rozrusznika zaczal sie wydobywac pachnacy dymek. Az bylo zal dzwi od garazu otwierac zeby nie uciekal. Jutro chyba sie poturlac wypadne.

 

Niema Boga...itd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...