Skocz do zawartości

LUBELSKIE STOWARZYSZENIE MOTOCYKLISTÓW


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aha dobra dzięki kolego przeczytałem temat może się pojawię na tym zlocie najlepiej MZ ajeżeli nie zdąże zarejestrować to chyba nie dam rady bo jawką to ciut od kijan jest drogi no ale zobaczymy jak nie wpadnę MZ lub Jawka to może przyjadę Transpedem :banghead: heh

 

pzdr

Chłopie dasz radę jawką 50 przyjechać ja nie tyle kilometrów robiłem co ty masz do przejechania.

Więc mówie jak nie zdążysz zarejestrować MZ to jedź jawką.

Pozdro:)

 

 

PS: Chciałem dopisać, że mialem Ogara 200 :buttrock: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted: :icon_mrgreen:

:biggrin: DO PARUZELA I ASTRA 115 PANOWIE POWIEM TAK TEN WASZ SPAM JUŻ MI DOKUCZA GG JEST OD TAKIEGO SPAMU NIE FORUM WIĘC POWIEM TAK ZAZNACZAJĄC ZE PROSZĘ !!!! DOŚĆ PISANIA BEZ SENSU BO BĘDZIE BAN PRZYKRO MI BARDZO ALE TAKIE SA PRAWA FORUM !!!!!!!! :wink: :spam: :bigrazz: :biggrin:

 

WIĘC PROSZĘ SIĘ DOSTOSOWAĆ DO ZASAD FORUM

 

 

DZIĘKUJĘ !!!!

Edytowane przez AGRAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wasz niedoszły mod zacznie usuwać posty,ktore w temacie nic nie bedą wnosic.nie będą ani czescią jakiegos dowcipu,małej nabijanki lub ewentualnie jakiejsc sensownej dyskusji.

to samo z resztą piplów :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI! :D

 

Mam przeogromną prośbę do Członków LSM.

Otóż jeśli ktoś z Forum ma zamiar zmienić nicka na FM( oprócz Mikołaja i Majusza) to dajcie znać bo ja podałam Dominikowi listę osób do wpisania pod Logiem LSM a tu ciągle zmiana nicków.

Teraz jest aktualna ale jeśli jeszcze nastąpią zmiany w nickach to znowu konieczne będą poprawki.

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

PEES Dzięki Dominik za przyklejenie tematu LSM

I jeszcze jedno.

Proszę grzecznie PARUZELA I ASTRA 115 o nie klepanie postów na ilość bez uwzględnienia ich jakości

bo to bez sensu i moderator będzie usuwał zanieczyszczenia.

Piszcie z sensem a nie nabijacie liczbę postów. Chcecie pogadać- to na GG.

LSM to nie jest kącik wzajemnej adoracji :banghead:

Ograniczcie pisaninę do konkretów.

Dzieciaki!!! Postarajcie się dostosować do innych bo robicie małe burdello w temacie LSM i innych też.

I nie powielajcie postów innych użytkowników. Wyjaśniona sprawa - nie ma co powtarzać ( patrz temat Tabliczek z ksywką i wypowiedź Merh-a ).

Pozdrawiam --- Joaśka :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja,z łaski pana admina Dominika,zgłosiwszy swą kandydaturę jako mod,zostać nim mogę.wszelakie prośby i zażalenija kierować bedziecie do mej persony.usuwanie zbednych i obrazliwych postów do mych obowiązków nalezeć będzie. nowym wspaniałym nabytkiem pochwalić się takoż wypada,jako żem dziś go przykleił i szerzy on dobre imię LSM po świecie.naklejiką zwie się on,a umiesczona na oparciu "cienia" została,tak by oczy nienawistnych przechodniów i dorożkarzy widzieć ją mogły.blyszczy się ona we słońcu,jako sztylet Hapczajkana gdy turków na stepach nim dźgał.

 

i uprasza sie przybywających na forumowe stronice gosci o nie pisanie głupot totalnych we dziale tymże,na ktory wejsć zdołali i gdzie przeczytać dane im było te słowa.

 

bądźcie pozdrowieni zacni LSM-owicze.AVE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja,z łaski pana admina Dominika,zgłosiwszy swą kandydaturę jako mod,zostać nim mogę.wszelakie prośby i zażalenija kierować bedziecie do mej persony.usuwanie zbednych i obrazliwych postów do mych obowiązków nalezeć będzie. nowym wspaniałym nabytkiem pochwalić się takoż wypada,jako żem dziś go przykleił i szerzy on dobre imię LSM po świecie.naklejiką zwie się on,a umiesczona na oparciu "cienia" została,tak by oczy nienawistnych przechodniów i dorożkarzy widzieć ją mogły.blyszczy się ona we słońcu,jako sztylet Hapczajkana gdy turków na stepach nim dźgał.

 

i uprasza sie przybywających na forumowe stronice gosci o nie pisanie głupot totalnych we dziale tymże,na ktory wejsć zdołali i gdzie przeczytać dane im było te słowa.

 

bądźcie pozdrowieni zacni LSM-owicze.AVE!

noz ku*wa, naćpałes sie czy co ?? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...