Skocz do zawartości

ER 5 a CB i GS?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnio rozglądałem się po Hondzie CB 500 i Suzi GS 500 :) ale nie oto w tym temacie mi chodzi otóż gdy zerknąłem na Kawasaki ER 5 zauważyłem że one są znacznie tańsze niż Honda i Suzuki, więc mam dla was kilka pytań co do tego motorku. Czy ze względu dość sporej cenny miedzy ER a CB i GS, Kawasaki jest gorsze od konkurenci chodzi mi to głownie o awaryjność, jakie są różnice cenowe części do tych maszyn. No i ostatnie pytanie czy ER nadaje się na dłuższe wycieczki pow. 2 000 km ? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematów o tych motocyklach było sporo

nie wiadomo czy zaraz jakiś mod tego w kosmos nie wywali ale co tam

przez ostatni rok zrobiłem tym motocyklem minimum 18tyś km więc mogę podzielić się wrażeniami

niewygodny (dla każdego -ja mam 172 ale nie pasuje także dla osoby ok 180 jak i 190cm wzrostu), japońce jakoś naprawdę do dupy ustawili trójkąt podnóżki/raczki kiery/kanapa (próbowaliśmy różnych pozycji kierownicy-bez rezultatu)

sama kanapa to też dramat -dupa boli po godzinie

na dalsze wypady się nie nadaje głównie ze względy na powyższe no i ciężko się na niego spakować

 

ja ogólnie jestem nastawiony na nie jeśli chodzi o kawy konstrukcyjnie z lat 80tych i 90tych

ale ta, która jeżdżę naprawdę mnie zaskakuje

przez ostatnie 30tyś km(w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy) nic się jej nie stało, żadnej konkretnej awarii

oczywiście jest na bierząco serwisowana i wymiany eksploatacyjne są robione w miarę na bierząco

 

największym problemem są oryginalne części, na klosz tylnej lampy czekaliśmy minimum 2 miechy (motopoint budzyński poznań)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...