Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lista noclegów:

 

Chata Janowa:

Pierwoszówx2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, marcysiekx2, Arek1965x2

 

Nad garażem:

cyklotronx2, dieselx2, cbrx2, bmwx2, bzykux2

 

Sołtysowa:

cezesekx2, krasnalx2

 

Chata Wiedzmina:

Zosiax2 (pokój "bombonierka"), Sabciox2, PitaMx2, Jędrek342x2 (od soboty)

 

Sądejówka:

JareGx12 (duża sala na strychu po prawej stronie patrząc na front budynku dla tszoty...)Kakax1, Kozakx3, Andirutx2, Ewuniek44x1, Mordeczkax1, Mrówax2, Sartx2, mariusz757x2, misiekx2, StesiUx1, Kossx1, marko873x1, OsTrYx1, mikelakselx1, NICOx2, Virago Yamax1 - brak wolnych miejsc....

 

Śnieżnik:

Pokój dwuosobowy:Buber+Piaffe x2, Kożuch x2, Prezesx2, Marek73x2, edox2, Kojakx2, Strażak+Leszek69 x2, Homer x2

Pokój 3-osobowy: Jesion x3,

Pokój 4-osobowy: Marekx4,

Soliści: Stilgar75x1, wwwwolti x1, Wolbix1, mistarox1, Marekx2(dodatkowo), masztakx2, Budzy x1, Cypis x1 ( w Chacie Wiedzmina brak już miejsc), Harnas x2, Jędrek DWL x2 - są jeszcze miejsca

 

Poza tym szykuje nocleg dla grypy ObLesnegox9, zgodnie z informacją na PW...

 

Tak wygląda rozkład noclegów, jesli kogoś pominąłem to proszę o kontakt. Z tym, że miejsca są praktycznie jedynie w Śnieżniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proszę o miejsce w małej sali kominkowej na dole, gdyż dalej raczej nie dojdę :icon_mrgreen:

Marcysiek, jeszcze Virago Yama w Sądejówce X 1

 

 

Wielkie dzięki KaKa za pamięć o mnie. Widziałem że Marcysiek już uzupełnił listę... uff w ostatniej chwili się udało.

Czy ktoś jeszcze jedzie w piątek od strony Wawy? Na razie jadę ja, KaKa i Cyklotron.

 

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki KaKa za pamięć o mnie. Widziałem że Marcysiek już uzupełnił listę... uff w ostatniej chwili się udało.

Czy ktoś jeszcze jedzie w piątek od strony Wawy? Na razie jadę ja, KaKa i Cyklotron.

 

VY

 

nie za ma co :crossy: ponoć jak ruscy będą fikać to pojedzie z nami Route 66 :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu szukam dla Beatki transportu powrotnego do Warszawy - bo ze zlotu lecę na szkolenie do Piwnicznej :buttrock:

Jak avatar choć w połowie odpowiada prawdzie, to spooooooko..... :) ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista noclegów:

 

Chata Janowa:

Pierwoszówx.....

Soliści: Stilgar75x1, wwwwoltix, Wolbix1, mistarox1, Marekx2(dodatkowo), masztakx2, Budzy x1...

Tak wygląda rozkład noclegów, jesli kogoś pominąłem to proszę o kontakt. Z tym, że miejsca są praktycznie jedynie w Śnieżniku...

 

Panowie sledze temat i nie ukrywam ze chciałbym pojawić sie na imprezce .... ale nic mi nie mówią te skróty myślowe ...Sądejówka , śnieznik itd .... ktoś mnie oświeci i naprowadzi czy muszę rezerwować nocleg na dwie osoby czy jedna jak to wygląda od strony technicznej ????

 

Z góry dzięki :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sledze temat i nie ukrywam ze chciałbym pojawić sie na imprezce .... ale nic mi nie mówią te skróty myślowe ...Sądejówka , śnieznik itd .... ktoś mnie oświeci i naprowadzi czy muszę rezerwować nocleg na dwie osoby czy jedna jak to wygląda od strony technicznej ????

 

Z góry dzięki ;)

 

w/w nazwy to ,,domy'' noclegowe w najbliższej okolicy knajpy Biker's Choice w której jest spotkanie, miejsce rezerwujesz przez Marcyśka. Rezerwujesz jedno miejsce jak jesteś sam, dwa jak z drugą osobą, trzy jak lubisz trójkąty, cztery jak jesteś trochę perwersyjny itd. itp. Płacisz na miejscu i robisz co chcesz :) lub :)

Edytowane przez kaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, tak łatwo nie będzie. :buttrock:

Najpierw casting dla chętnych i Beatka będzie wybierać. :crossy:

 

W sumie to jeszcze nie wiem czy pojedzie, bo mi strasznie marudzi :flesje: - nic zobaczymy, najwyżej sam się przykulam. :)

 

 

Oj, nie wymiekaj tak szybko....

Pomożemy :icon_mrgreen::):clap::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...