Skocz do zawartości

MOTOCYKLISCI Z OKOLIC OTWOCKA POMOCY !!!!


grzesiek78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A myślałam że crossowcy to zwykle super goście!

 

Dlaczego osądzasz wszystkich offraiaderów ze to hamy itd, moze ten jeden sie zdazył, to margines, a teraz wszyscy będą piepszyc ze endurowcy to hamy itd. chodz to nieprawda, ja nigdy bnym nieuciekł z mniejsca wypadku. Ale ten motocyklista to jakis skur***l, napewno niemiał prawka albo cos takiego ze uciekł.

Powodzenia w poszukiwaniach, chciał bym pomuc ale niestety niemam mozliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego osądzasz wszystkich offraiaderów ze to hamy itd, moze ten jeden sie zdazył, to margines, a teraz wszyscy będą piepszyc ze endurowcy to hamy itd. chodz to nieprawda, ja nigdy bnym nieuciekł z mniejsca wypadku. Ale ten motocyklista to jakis skur***l, napewno niemiał prawka albo cos takiego ze uciekł.

Powodzenia w poszukiwaniach, chciał bym pomuc ale niestety niemam mozliwość.

 

 

Absolutnie nikogo nie osądzam. Zobacz na motocykl jaki posiadam - i wszystko jasne. Jestem pierwsza podejrzana.

 

P.S. Dla ciekawych: Ja byłam wtedy nad morzem

Edytowane przez anulka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ważne jakie moto i czy moto, czy puszka - ktoś, kto nie zatrzymuje się by udzielić pomocy poszkodowanemu to mega patałach.. :P

 

Ucja, jako lekarz powinnaś wiedzieć, że nasz ludzki gatunek wyewoluował ostatnimi czasy. Efektem tego jest masowa przypadłość polegająca na doznawania SZOKU. Powypadkowego, poporodowego, poalkoholowego itd.

Nawet jak złapiemy sku***syna to się okaże, że on też był w szoku i nie wiedział co robi. :icon_question:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gość zdaje sobie sprawę co zrobił, to tego motora pół roku na światło dzienne nie wyprowadzi albo przemaluje sekretnie na inne barwy. Szkoda, że nie macie świadków, którzy zapamiętali by jakieś szczegóły (nr. tablic na przykład). Nie wiem też czy to możliwe, ale możecie poszukać na tej ulicy jakichś kamer przemysłowych np. pod sklepem albo na skrzyżowaniu i spróbować zdobyć nagrania z tamtego okresu (policja powinna o tym pomyśleć...).

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh no niestety niektórzy ludzie są po prostu skur********....

ale nie koniecznie muszą to być te motory co wy wymieniacie...

każdy mógł sobie pomalować motor... rama do malowania prążkowego lub nawet zwykłego, plastiki tez malują niektóre osoby... albo od czegoś innego zakładają żeby motor inaczej wyglądał...

nie mam racji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.

 

Jeźdżę trochę po pobliskich wsiach i widzę bardzo młodych ludzi często na enduro złożonych z jakichś dziwnych części w kolorach takich, ajki spray akurat był pod ręką.

Boję się, że to mogło być coś takiego..

JAk kolega?

Wydaje mi się, że to nie jest miejsce na kamerę przemysłową. ale wcześniej i później jest stacja benzynowa - tam na pewno mają kamerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam, kolega kuruje się i zrasta pomału, na szczęście jest coraz lepiej :wink:

 

Dzięki pewnym osobom którym bardzo dziękuje, udało się zdobyć namiary pewnego osobnika, który był w kręgu podejrzeń, dane zostały dostarczone policji, która niestety nie kwapi się żeby sprawdzić typa, niestety chyba będzie tak ze koleś na enduro uniknie jakichkolwiek konsekwencji i dalej będzie mógł przejeżdżać sobie bezkarnie po KIM będzie chciał :icon_biggrin:

 

W razie gdyby coś się pozmieniało, na pewno dam znać

 

pozdrawiam Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...