Skocz do zawartości

Wspólne latanie


Rekomendowane odpowiedzi

Ello.

Cieszę się że jest troszkę odzewu :)

mati kmx125 - organizowanie takiego CC odpada. Jest z tym masa roboty, trzeba mieć jakiś tor, zapewnione bezpieczeństwo i odpowiedni pozwolenia.

RafRaf - ja z kolegą myst`em się piszemy. Termin na pasuje. Resztę napisałem na PW i czekam na odpowiedź i ewentualny post w tym temacie.

 

Ktoś jeszcze chętny? To pytanie głównie kieruję do Maciej 540 SXC oraz mati kmx125. Wy jesteście sami czy z jakimiś kumplami byście też podjechali?

 

Pzdr, Maciek

 

p.s.

oczywiście innych też zachęcam do takiego wspólnego latania ;)

czekam na dalszą dyskusję / deklaracje chetnych.

pozdrawiam jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takie coś widział, ale tak jak ktoś wspomniał - gdyby takie coś dotyczyło jednego województwa a nie całego kraju. W innym przypadku według mnie to nie ma sensu. Co innego gdyby to byl zlot, lub zawody, gdzie byłby organizator, wszystko uzgodnione z 'władzami leśnymi', mała składka, zaplecze gastronomiczne itp. Wtedy więcej osób by było skłonnych przyjechać nawet większe odległości...

Dobry pomysł, ale tak jak mówie, na zorganizowanie tego 'na własnym terytorium'.

Można zrobic fajny rajdzik z jazdą 'za przewodnikiem' czyli w małych grupkach w których prowadziły by osoby, które znają teren a także, zrobić dzień gdzie jechało by się wedle Roadbook'a to też fajna sprawa.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...