Skocz do zawartości

12-14 wrzesień . Motopoprawiny Festwal Muzyczny Rockowo-Bluesowy Lubniewice


falko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaproszenie na zlot jesienny Motopoprawiny 2008

Zlot Motocyklowy Motopoprawiny 96MC

Festiwal Muzyczy Rockowo-Bluesowy

z motocyklami w roli głównej

 

Miejsce Zlotu ...Lubniewice woj Lubuskie ...ośrodek Stilon , na pólwyspie jeziora Lubiąż

 

Termin zlotu 12-14 wrzesień 2008

 

Cena wjazdówki 50zł/os w tym:

 

pole namiotowe

wypożyczanie kajaków, rowerów wodnych

koszulka zlotowa

 

znaczek zlotowy

11 koncertów rockowo - bluesowych

 

2 x streptease

pokaz sztucznych ogni

na miejscu jest możliwość wykupienia niedrogiego całodziennego wyżywienia

 

 

Organizaztor 96MC Poland ... http://96.motolagow.pl/rbim/index.php

 

Pzdr FALKO 96MC PL

Edytowane przez falko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zlot już za trzy tygodnie ... zapowiada się niezła muza ... 12 koncertów ! Miedzy innymi Hendon i RockHead !

 

Jeszcze sa wolne miejsca w Osrodku Stilon .

 

 

LUBNIEWICE 2008

 

baza noclegowa OW Stilon

 

2 budynki hotelowe - w każdym 20 dwuosobowych pokoi w standardzie hotelowym oraz 4 czteroosobowe komfortowo wyposażone apartamenty.

27 domków 4 osobowych typu bungalow z pełnym węzłem sanitarnym; W domkach mieszczą się dwie dwuosobowe sypialnie, pokój wypoczynkowy, aneks jadalny, łazienka. Telewizor, lodówka, czajnik elektryczny.

6 dużych domków typu bungalow w pełni wyposażonych składających się z 2 pokoi dwuosobowych plus pokój wypoczynkowy. W domkach znajduje się kuchnia, a także łazienka.

Pole namiotowe oraz park maszyn w cenie biletu.

 

domki typ DM - 4 osobowe / 35 zl za kojo

pokoje typ PII/A1 - 4 x osoba / 50 zl za kojo (apartamenty)

 

pokoje typ PII/3 - 4 osobowe / 50 zl za kojo

 

rezerwacja domków

 

Pawel tel. 603 229 748

 

 

 

pzdr FALKO 96MC

Edytowane przez falko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Taa ... na Świdnicę bigrazz.gif ... Konrad zbieraj ekipę i przybywaj do Lubniewic . Kupa muzy i innych atrakcji ... nie ma opcji aby się nudzić biggrin.gif

 

pzdr

 

na zlotach 96 już byłem a w świdnicy jeszcze nie (wczesniej termin kolidował z bachusem)

jeśli chodzi o atrakcję na zlotach 96 to nie ma ich zbyt wiele albo po prostu mi jakoś nie pasują, wieje nudą, dłużyzna jak w polskim filmie, zero katu, zloty w sumie dla emerytów, do Łagowa przyjeżdżałem bo po prostu przyjeżdżała ekipa z lubuskiego i bawiliśmy się we własnym gronie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka już jest formuła zlotów organizowanych przez 96MC ... Motocykliści przyjeżdzają na swoich maszynach odpocząć/zrelaksować się , spotkać ze znajomymi , posłuchać dobrej muzy która na naszych zlotach jest praktycznie non stop. Jako organizatorzy czujemy się zobowązani zagwarantować dobrą zabawę ,bezpieczeństwo gości i ich motocykli . W związku z tym pilnujemy motocykle na Parku Maszyn i tym samym nie ma grośby bolesnego zetknięcia się z motocyklem kierowanym przez pijanego jeźdźca ... tak jak i nie ma przyzwolenia aby ktoś katowanym motocyklem zakopał nam namiot bądz sprawdzał wytrzymałość naszych uszu . Ale przede wszystkim ...dużo dobrej muzy i zabawy ... :)

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może podstawić autobusy i przywieźć "motocyklistów" na zlot :banghead:

tak na pewno będzie bezpieczniej i dla zlotowiczów i dla motocykli zostawionych w garażu :icon_biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start w piątek o 17?

 

Tak dokładnie ...zaczynamy grać o 17.00 ... link do rozkładu jazdy http://96.motolagow.pl/rbim/articles.php?id=2 :banghead: .

 

 

P.S ... Konrad1f ... zrozumiałem ironię ... przykro mi ale po tym poście rozmowa z Tobą jest dla mnie bez sensu :icon_biggrin: .

 

 

pzdr FALKO 96MC PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...