Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cisza, bo każdy jeździ a nie siedzi przy kompie. W moim przypadku dotąd tylko krótkie trasy, ale właśnie zamontowałem konstrukcję z bagażnikiem, a teraz jestem na etapie zakupu kufra żeby wrzucić trochę gratów jak wybiorę się w dłuższą podróż.

Rajdek teraz prezentuje się tak:

 

 

 

 

post-75854-0-15741400-1437827554_thumb.jpg

post-75854-0-38229800-1437827754_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cisza, bo każdy jeździ a nie siedzi przy kompie. W moim przypadku dotąd tylko krótkie trasy, ale właśnie zamontowałem konstrukcję z bagażnikiem, a teraz jestem na etapie zakupu kufra żeby wrzucić trochę gratów jak wybiorę się w dłuższą podróż.

Rajdek teraz prezentuje się tak:

 

 

 

 

Yurek - super to wygląda :).

Sam robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Panowie. Trochę się nie odzywałem , ale czas to nadrobić. Yurek58 chwali się nowościami w motocyklu (nie najgorzej to zrobione). U mnie stagnacja nie ma co pokazać- typowy czoper. Pojeżdziliście, czy nie w sezonie , bo ja ok. 4000 mil wekendowo . Najdalej Kłodzko. Moto bez jakichkolwiek problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Yurek ma moto wylizane jak trzeba, widać ze inwestuje nie tylko kase ale i czas. Ja swojego tez nie pokaze bo wstyd podrapany wszędzie. W sezonie przybylo tez kolo 4000, tyle ze w km. Najdalej Tirana, a wlasciwie Elbasan licząc w linii prostej. I tez bez problemów za wyjątkiem kapcia... To tyle na ten rok, moto odstawione w garaz i przygotowane do grzebania jesienno zimowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

kolega Robert b jakiś czas temu na stronie nr 6 naszego forum pisał, że zalecono mu w serwisie Yamahy filtr oleju KN303.

Na stronie K&N dla Raidera jest proponowany KN 204. Na stronie Hiflo HF 204.

Koledzy może ktoś się pochwali co macie założone w swoich moto?

Edytowane przez Yurek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yurek chyba masz rację marazm całkowity . Niestety muszę przyznać , że i mi on się udzielił ale dosyć tego. Oponki zdarłem do płutna ( tył ) , właśnie kupiłem nowe Miszelinki bo ostatnio miałem Pirelli Diablo raptem jeden sezon , zobaczymy jak sobie poradzą w przyszłym sezonie mam nadzieję , że trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...