Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy szczęściarze wytrzymała całe 6000 mil , pamiętajcie nie kupować Pirelli Diablo . Przednia Mezeler 15000 mil . Myślę , że nie ma czym się chwalić , ale trzeba przyznać nie piszczała na zakrętach jak Mezeler , bez najmniejszych problemów na suchym i mokrym asfalcie . Zawsze to jakieś pocieszenie. Na oryginalnym Mezelerze z tyłu (210) zrobiłem 8700 mil. Chyba dla mnie produkują jakieś słabsze opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Mam pytanie odnośnie wydechów, czy ktoś przerabiał oryginalne kominy, a jak tak to z jakim skutkiem? Zastanawiam się czy, zakupić Cobry, czy pobawić się z oryginałami i czy taka przeróbka czyli nawiercenie bądź wywalenie środków z tłumika jak wpłynie na układ zaworowy chodzi mi o to czy gniazda zaworów nie będą się wypalać lub jakieś inne niepożądane rzeczy.

Edytowane przez cez32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam to tylko zepsujesz tłumik.Jest na forum kolega Edzio,który zajmuje się tym profesjonalnie[czyli przeróbką oryginalnych ] wydechów.Zadzwoń ,napisz ,pogadaj.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać

Wiesz co cez32 nie to abym cie namawiał ale sądzę ze COBRY idealnie pasują do naszych "maleństw"

Ladnie wyglądają takie wygięte i w dodatku dobrze brzmią

oczywiście mowie o tych wygietych takich jak mam ja ;-)

Edytowane przez aadasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem żeby kupić używany oryginał i go przerabiać, ale nie wiem czy jest sens inwestować w wynalazki. W przyszłości na pewno kupię te - ( Cobra Speedster Swept) lecz na razie czekam na odbiór części z malowania i chromowania, motocykl po małej przygodzie no ale innych nie opłaca się sprowadzać.

A czy możecie napisać coś o oryginalnej szybie do Raidera, czy nie jest za krótka,chodzi mi o to jak sprawuje się na dłuższych trasach i czy nie jest to tylko element ozdobny. Chciałbym też dokupić oparcie pasażera jest jedno na OLX tylko cena trochę duża, i tu mam pytanie, czy u nas w kraju ktoś robi takie oparcia tyle żeby była to kopia oryginału, bo te co są to nie za bardzo wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało sie kupić w całości bez żadnych drogowych przygód tylko bez przedniej lampy ;-)

Niestety ale części do naszych maszyn tanie nie są. Mój kolega ma szybę i oparcie kupował chyba na alledrogo jak sie z nim spotkam to pogadaj jak mu się sprawuje.

Ja poszedłem w drugą stronę

Wymieniłem kierownicę na prosta i szersza,opona 240 i stożek atrapa filtra powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oparcie robia w Polsce na mazurach, nie pamietam nazwy firmy poza tym nie bede polecal bo mialem z nimi jadke kiedys, wykonanie takie sobie (pojawiaja sie rude i zgubione srubki od poduszki). Nie zmienia to faktu ze robia w kraju o to pytales

Oryginal szyby dla mnie za krotki i mam didatkowo deflektor mra, dla jezdzcow ponizej 186 powinno byc ok jednak lepiej byc przygotowanym na przedluzke, jazda ze skumulowanym strumieniem walacym w czubek kasku to nic przyjemnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak jeszcze jeździłem Yamahą większość dodatków kupowałem u tego producenta.Do dziś wyglądają świetnie.

http://www.roadstyler.com/pl/index.php?page=shop.browse&root=22&category_id=66&option=com_phpshop&Itemid=1

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą z polkomu , ale i tak jest duża nieżle osłania przed deszczem , ale przy dużych prędkościach nie polecam bo mocno hałasuje za to łatwo się odpina . Muszę coś wymyślić pośredniego na zapięcia mojej szyby i może będzie trochę lepiej wyglądać bo jest zbyt czoperowa jak na Rajdka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą z polkomu , ale i tak jest duża nieżle osłania przed deszczem , ale przy dużych prędkościach nie polecam bo mocno hałasuje za to łatwo się odpina . Muszę coś wymyślić pośredniego na zapięcia mojej szyby i może będzie trochę lepiej wyglądać bo jest zbyt czoperowa jak na Rajdka

A możesz podać link do tej szyby?

Edytowane przez cez32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...