Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u nas kupiłem ale kiedys tam przyjechał ze stanów Przy obecnej cenie dolara nie wierze ze mozna sprowadzic motocykl w dobrej cenie No chyba ze po dużych "przygodach" Rocznik 2008 Na razie przejechałem 70 km więc cięzko porównywac do VZR-a Ale jedno juz wiem na 1000 procent Biegi wchodzą jak w masełko A w vzr-ze trzeba z tym walczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwóch moich znajomych targa moto zza wielkiej wody no i na chwilę obęcą nic nie sciągają, nie opłaca się no chyba że tak jak Daniel75 mówi po dużych przygodach ;)
no kolego to teraz tylko kilometry łykać :D

a swoją drogą ciekawy jestem jaka będzie Twoje odczucia bo sam kiedyś myślałęm nad VZR-em

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Co tu odczówać ja wiem czym się mi najlepiej jeżdzi. Prawda Panowie :biggrin: . Mam propozycję udzielam się troszeczkę w Bractwie Motocyklowym Żelazny , jak coroku organizujemy Majówkę. Ma to miejsce 9-go Maja w Karlinie (Zachodniopomorskie), gdyby ktoś z Was miał ochotę kawałek się przejechać to bardzo zapraszam byłaby możliwość spotkania , pooglądania na żywo naszych motocykli . W naszej grupie są trzy Rajderki i każda inna. Przemyślcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel75, gratuluje dobrego wyboru, jak i moto tak i miejsca zamieszkania :)

Dobrze byłoby zapoznać nasze maszyny przy sprzyjającej pogodzie, z racji stopnia zużycia siodła zastrzegam mojej prawo do jazdy na czele peletonu :angry:

Kupiles gdzie lokalnie czy ciagnales z daleka?

 

Slowo na temat rzeka czyli niekonczacych się porownan Raider/VZR - często jezdze z kumplem który ma vzra i wymieniamy się od czasu do czasu; wg mnie pomimo podobnych pojemności i kategorii moto te maszyny sa stworzone z zupełnie innymi założeniami, inna charakterystyka pieca, inna konstrukcja, pozyzja, przelozenia itp. nawet inny dźwięk klaksonu. Wiec finalnie nie ma co porownywac. Troche przypomina to wykazywanie na sile wyzszosci raiderki nad vzrem (oczywiście na tym forum, na forum vzr odwrotnie), a jest jak porównanie 4x4 do dostawczaka (nie przypisując) - oba maja silnik po 2,5 litra, ale sluza czemus zupełnie innemu i pewnie każdy z nich w znakomity sposób spelnia oczekiwania uzytkownika

Edytowane przez skrzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, naszła mnie dzisiaj ochota pochwalenia się, że też zostałem szczęśliwym posiadaczem Raider'a, co prawda od tej chwili minął już rok i trochę mil przybyło na liczniku :) widzę że jest nas coraz więcej na forum, więc może w końcu uda mi się kiedyś spotkać kogoś z Was na trasie, bo przyznam szczerze nie jest to łatwe, aby zobaczyć taki motocykl...

ps. dobry humor dopisuje, bo udało mi się dziś podbić przegląd, a jutro zapowiadają ładną pogodę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wiec w druzynie. Jesli latasz na Kocierz to niewykluczone ze sie trafimy, na zamknieciu poprzedniego sezonu spotkalem tam goscia na malopolskiej czarneh raiderce wiec moze mielismy juz okazje

K

 

Koledzy lub naczelny elektryku Yurek58, wiecie może czy jest jakas zaleznosc miedzy kablami od przednich kierunkow a tylnym swiatlem pozycyjnym i podświetleniem tablicy? (jeśli w ogole jakas). Pobawilem się trochę elektryka jak zwykle na czuja i nie mam nic z tylu oprócz stopu, a w zasadzie rozpialem tylko przednie kierunki nie wpinając kabla od obrysowek. Dzieki z góry za pomysły pzdr K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję na próbę połączyć tak jak było przedtem z przodu i sprawdzić czy wrócił tył. Jeżeli nie, to zobacz czy nie spaliłeś któregoś z bezpieczników. Jeżeli nic nie zdziałasz, to daj znać bo trzeba będzie zajrzeć do schematu instalacji elektrycznej naszego moto.

 

Powodzenia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...