Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cena opon uzależniona jest od daty produkcji różnica bywa spora nawet 50 %. Ceny z najnowszą datą produkcji

nie zgodzę się z tym

w przypadku opony którą kupowałem cena byłą uzależniona od kursu euro gdyż nie posiadają takich opon na miejscu w magazynach tylko są sciągane z niemiec dlatego dłuszy jest okres dostawy

moja jest 26 tydzień 2014r

 

Tylko po co ?

no jak to po co aby ładnie wyglądało aby poprawić prowadzenie itp itd .....

kiedyś na alledrogo był Raider na sprzedaż z założoną 250 zbierałem się zadzwonić i zapytać o wrażenie z jazdy ale jakoś wyleciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli opona z 2012 roku Kosztuje tyle samo co z 2015 A co do szerokości opony im szerzej tym lepiej moto się prowadzi bzdury piszesz

piszę że w moim przypadki cena była uzależniona od kursu euro

a ty na jakiej oponie jeździsz?? seryjnej 210 czy 240?

u mnie po zmianie na szerszą komfort jazdy i prowadzenie się poprawiło no i nie ukrywam że ładnej wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chyba wszyscy zmieniłem na 240, zastanawiam się nad powrotem do oryginału jazda w koleinach na 210 była mniej stresująca a niestety u nas większość dróg jest do dupy

 

Ja osobiscie nie kieruje sie tym co wszyscy robia tylko robie to co mi sie podoba :cool: , a co do jazdy na 240 to jak dla mnie kontrola nad moto jest duzo lepsza niz na 210, a co do jazdy w naszych pieknych koleinach na kazdej z opon trzeba uwazac :blink: .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Po kilku latach przerwy znów zajrzałem na forum, cieszę się, że wątek dalej żyje.

Dalej jeżdżę Raiderem, ciągle jestem z niego zadowolony :-)

Czas jednak na zmiany, zima jest dobrym okresem, aby odświeżyć go, przemalować. Zdjąłem już błotniki, bak, blachę z lewej strony. Mam jednak kłopot ze zdjęciem blachy z prawej strony. Odkręciłem widoczną śrubę, ale nie mogę odczepić blachy, coś ją z przodu "trzyma". Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, jak ją zdjąć?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o oslone zbiornika oleju ? Ona trzyma sie na tej srubie co odkreciles i na takim "gumowym zatrzasku" ktory jest umieszczony od silnika. tez mialem problem z jej zdjeciem ale poszlo. Dla pocieszenia powiem ze zalozenie jest o niebo prostsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o oslone zbiornika oleju ? Ona trzyma sie na tej srubie co odkreciles i na takim "gumowym zatrzasku" ktory jest umieszczony od silnika. tez mialem problem z jej zdjeciem ale poszlo. Dla pocieszenia powiem ze zalozenie jest o niebo prostsze

 

Dzięki za pomoc! Dzięki Twojej podpowiedzi wiedziałem już, że nic nie urwę, więc pociągnąłem mocno i ... pooszło :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Po kilku latach przerwy znów zajrzałem na forum, cieszę się, że wątek dalej żyje.

Dalej jeżdżę Raiderem, ciągle jestem z niego zadowolony :-)

Czas jednak na zmiany, zima jest dobrym okresem, aby odświeżyć go, przemalować. Zdjąłem już błotniki, bak, blachę z lewej strony. Mam jednak kłopot ze zdjęciem blachy z prawej strony. Odkręciłem widoczną śrubę, ale nie mogę odczepić blachy, coś ją z przodu "trzyma". Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, jak ją zdjąć?

 

Pozdrawiam

 

Cześć!

Masz sześcio-letnie moto i pojawiły sie już jakieś objawy rdzy, że chcesz coś malować? Ile na nim już nalatałeś? Napisz coś wiecej co się dzieje?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć!

Masz sześcio-letnie moto i pojawiły sie już jakieś objawy rdzy, że chcesz coś malować? Ile na nim już nalatałeś? Napisz coś wiecej co się dzieje?

Pozdro.

 

 

Witaj!

 

Rzeczywiście, mój Raider ma już 6 lat. Ściągnąłem go ze Stanów, w stanie idealnym. Skorzystałem na cudzym nieszczęściu - moto kupione na aukcji od banku ;-)

W moto absolutnie nic się nie dzieje. Dużo nie nakręciłem - ok. 25kkm. Raz w roku podjeżdżam do serwisu Yamahy w Bydgoszczy (najczęściej na koniec sezonu), gdzie wymieniają te płyny co trzeba i ... to wszystko :-) Aha, akumulator wyzionął właśnie ducha, muszę kupić nowy.

 

Malować go chcę już od 6 lat! ;-) Motocykl jest we wściekle niebieskim kolorze, w jakim wypuściła go fabryka, a mnie niestety ten kolor nie podoba się. A ponieważ pojawiło się trochę rys na tylnym błotniku (od mocowania bagażu na tylnym siedzeniu) i wgniecenie na baku (z mojej winy), to i mam wreszcie uzasadnienie, aby wydać kasę na malowanie :-) Kusi mnie jakiś delikatny aerograf.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zbyszek_p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...