Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podlubie cos w sobote jak zawsze i dam znac co było - być może faktycznie tylko bezpiecznik. Podlaczenie "jak było" nie bardzo będzie możliwe, bo oryginalne kierunki leza już w pudelku

Dzieki Yurek, kolejna nauczka żeby nie dlubac "na pale", a serwisowka lezy i się kurzy :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty opowiadasz piękna pogoda , może trochę chłodno ale było super. W zeszłym tygodniu przejechałem się do Kołobrzegu (sobota 17 stopni) 120 km, a wczoraj z kolegami pojechaliśmy nad jezioro Siecino koło Złocieńca poimprezowaliśmy w agrowczasowisku i dzisiaj wruciliśmy piękne słoneczko około 10 stopni , jazda super 70 km wczoraj i dzisiaj to samo . Pozdrawiam :biggrin:

Edytowane przez kris1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nas rozpieszcza od poniedziałku, więc nawijam trochę kilometrów.

W niedzielę w Częstochowie na Zlocie Gwieździstym. Widziałem kilka wjeżdżających. Moja była zaparkowana przy samym wyjeździe na aleje Henryka Sienkiewicza przy samych pasach. Taka czerwona z dużym kufrem (prosto ze zlotu).

Yamaha Virago 535 -> Suzuki VS800 -> Yamaha Raider XV1900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrzyni biegów jest olej silnikowy.Olej przekładniowy jest tylko w przeniesieniu napędu.Jeśli tu nie znajdziesz info to poszukaj na forum Yamahy XV 1900

.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, ze wcześniej nie było kiedy dopiero teraz zamierzam wymienić oleje. Mam pytanie, bo kupiłem moto zalany Castrol 4T 20W40, to jest mineralny olej, po kupnie zrobiłem jakieś 4-5tys mil. Czy teraz dalej zalewać mineralnym Castrol 4T ale 20W50, czy zalać Motulem 5100 4T 15W50. Co do przekładni to wyczytałem aby zalać Gearbox 80W90
.

Yamaha Virago 535 -> Suzuki VS800 -> Yamaha Raider XV1900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

co do oleju to zajrzyj może jednak na str. 13 i 14 naszego forum. Ja osobiście z oleju mineralnego do naszej zabawki bym nie zalewał. Ale zrobisz jak będziesz uważał. Tak na prawdę najważniejsze, żeby olej zmieniać na czas, a to jaki on będzie czy 10/40, czy 15/50 dla normalnej a nie ekstremalnej jazdy dla której Raider nie jest przecież stworzony, ma drugorzędne znaczenie.

Zmieniaj ten olej i w drogę !!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całe forum raidera i nie tylko. Wciąż mam mętlik w głowie. Może jakiś półsyntetyk wleję. Zobaczymy... A potem w drogę... :lalag: :crossy:

Yamaha Virago 535 -> Suzuki VS800 -> Yamaha Raider XV1900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całe forum raidera i nie tylko. Wciąż mam mętlik w głowie. Może jakiś półsyntetyk wleję. Zobaczymy... A potem w drogę... :lalag: :crossy:

Ja w tym sezonie zalałem Motula 300 V 4T 15W50.

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...