Skocz do zawartości

Wstyd sie przyznać ale ...


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ją 2 lata i aż wstyd , raz musiał być naciągany ale to akurat zrobili mi w serwisie jak wymieniali klocki , płyn cham. itd a teraz zrobiłem jakieś 7 000 km , łańcuch już ma za duży luz wiec przed Chorwacją należało by sie za to zabrać a , że monowachacz jest niekonwencjonalnym rozwiązaniem to proszę o poradę jak za to sie zabrać , tak krok po kroku :notworthy: pzdr :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i pedze z pomoca,na początek musisz kluczem 17 bodajze poluzowac ta srube która jest na górze wachacza,pozniej muszisz miec taki klucz pazurkowy do naciogania,powinien byc w fabrycznym zestawie kluczy,jesli go nie masz to bedzie lipa,jesli masz to musisz go wsadzic :notworthy: za zebatke,dokladnie za zebatka sa takie zabki iw nie wkłądasz klucz i naciszkasz na dół kluczem,i ot cała filozofia,ze skreceniem to sobie pewnie poradzisz.pozdrwiam V4 :notworthy:

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ją 2 lata i aż wstyd , raz musiał być naciągany ale to akurat zrobili mi w serwisie jak wymieniali klocki , płyn cham. itd a teraz zrobiłem jakieś 7 000 km , łańcuch już ma za duży luz wiec przed Chorwacją należało by sie za to zabrać a , że monowachacz jest niekonwencjonalnym rozwiązaniem to proszę o poradę jak za to sie zabrać , tak krok po kroku :D pzdr :icon_mrgreen:

 

 

Jak bys mial wiecej pytan to podaje link www.VFR-oc.pl

Tam ci pomoga.

Pzdr. endas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ją 2 lata i aż wstyd , raz musiał być naciągany ale to akurat zrobili mi w serwisie jak wymieniali klocki , płyn cham. itd a teraz zrobiłem jakieś 7 000 km , łańcuch już ma za duży luz wiec przed Chorwacją należało by sie za to zabrać a , że monowachacz jest niekonwencjonalnym rozwiązaniem to proszę o poradę jak za to sie zabrać , tak krok po kroku :D pzdr :icon_mrgreen:

 

no chłopie ale skucha, wstydź się!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła wielkie dzięki , pazurkowy mam , a jak nawet nie mam to w garażu coś sie znajdzie , wiedziałem ze to proste jak sie wie z czym co sie je, prostrze niż na 2 napinaczach :icon_eek: wielkie thx !!! Tuzmen wiem , bez pomocy psychologa bym sie zamknął w sobie do usranej śmierci :wink: Helmet dzięki , ortów staram sie nie robić , wiec to chyba przypadek , nie ukrywam jednak-moja wina ... !!!! Dzieki Panowie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...