Skocz do zawartości

KTM MX 500 2T - Przerywa !


emiel3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem- moto przerywa po odpaleniu ma chyba zmieniony zapłon raz jedzie do przodu raz do tył. Myslę ze ścięło klina na magnecie, a co Wy o tym myślicie ? Paliłem moto na pycha, czasami mam problem z odpaleniem z powodu dużej kompresji ! P.S 500ccm w dwusuwie coś strasznego :icon_twisted:)) Czekam na pomoc. Pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne klin........ale znaczy że raz odpali do tyłu raz do przodu czy w trakcie jazdy sie przestawia :buttrock: (teoretycznie jest to realne ale strzały w tłumik/gaźnik by były niesamowite )

 

tam nic innego nie ma problem może tkwić że może np ma czujnik i moduł są od 4 suwa i też sie mogą cuda dziać ale wtedy by raczej nie jechał do tyłu

 

zobacz klin magneto można zdjąc bez ściągacza chyba że masz moge ci podpowiedzieć patent ale dosyć niebezpieczny :banghead: (ja tak palca zmasakrowałem)

 

! P.S 500ccm w dwusuwie coś strasznego smile.gif))

 

e zależy chyba od moto stara yz 490 czy cr 450 czy tam 480 nie wiem podobno ta chłodzona powietrzem to nier jest cr500 są do opanowania na tor sie chyba nie nadają bo cięzko ujechać na 2 kołach :bigrazz: tylko że YZ ma 2 bębny i te hamulce sprawiają że nie warto sie rozpędzać :evil:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za ot ale nie moge sie powstrzymac...

 

500 w 2T ? :O opisz jak tym sie jezdzi o ile da sie to opisac slownie, bo ja sobie czegos takiego nie wyobrazam, bo szczerze mowiac nie slyszalem o takiej pycie w 2T (widac malo wiem) jak odpalasz to chyba calą okolice na nogi stawia :lapad: a dziadki dostaja palpitacji serca :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 w 2T ? :O opisz jak tym sie jezdzi o ile da sie to opisac slownie, bo ja sobie czegos takiego nie wyobrazam, bo szczerze mowiac nie slyszalem o takiej pycie w 2T (widac malo wiem) jak odpalasz to chyba calą okolice na nogi stawia D.gif a dziadki dostaja palpitacji serca D.gif

 

yz 490 ma coś koło 65KM kx 500 (ten stary) chyba podobnie mx500 ject chłodzony cieczą z tego co wiem to pewno ma troche więcej....

 

cięzko to sie odpala po pierwsze cięzko kopnąc po drugie (lżej niż w xl500s no i nie trzeba sie bawić dekompresorem)po 3 trzeba umieć kopnąc bo można sobie nieźle nogi rozwalić......kx 500 ma najwygodniejszy sposób odpalania starter z prawej strony idący do tyłu cr stara ma z lewej idący do tyłu KTm znając KTMa ma pewnie z lewej idący do tyłu (to jest wygodny sposób odpalania WSK czy komarka a nie wysokiego cięzkiego fulla który potrzebuje siły żeby kopnąć w sumie nie wiadomo czy kopać stojąc obok moto czy stojąc na moto lewą nogą :icon_mrgreen:

 

co do hałasu to chyba kwestia tłumika normalnie to on podobno jest wygłuszany watą szklaną czy jakoś tak ja yz 490 jeździłem na pustym (kawałek metalowej rurki no to fakt cholernie głosna jest kilka przejaźdzek i pałki zajeżdzają :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...