Skocz do zawartości

warszawa i okolice- integracja


motorbikepit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Okulary zmienie bo przekłamują :icon_question: Chyba z raz tam byłem, jeśli to jest to miejsce w lesie, z zadaszeniem na ognisko.

 

 

tak to jest to miejsce, jeden wielki daszek na kilkadzeisiat osób ( bylem tam ostatnio obadac teren i ten daszek raczej odpada na chwile obecne bo jest na nim tabliczka " zakaz wstepu budynek grozi zawaleniem" :D

 

ale jest tez pelno innych, a nie sadze zeby byl potrzebny taki na kilkadziesiat osob, pod tymi mniejszymi mozna robic spokojnie ogniska na ekipę dwudziestu kilku osobową

 

 

a wiec jak, moze ustalimy termin 16 sierpien?

 

jak kazdy kto bylby chetny sie do tego ustosunkuje to latwiej bedzie cos zdzialac , a w przyszly weekend dobrze by bylo podjechac na miejsce jakas wieksza grupka i ustalic mniej wiecej co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na tę chwile pasuje jak najbardziej, a może piątek 15stego to jest dzień wolny od pracy?

 

 

 

witam

 

dopiero wrocilem i obczajam temat, hmm dla mnie to może być i 15-sty, ale żeby się okresliła wiekszość ktora jest za przybyciem na miejsce i uczestniczeniem w imprezie to mozna cos ustalac a tak no nadal ciezko cokolwiek powiedziec .

 

Wiadomo ze taka impreza to nie to samo co polatac kilka godzic w ciagu dnia , ale jak sa checi to wszystko da sie zorganizowac, wiec czekam na jakies dalesze sugestie kto jest za i co jak komu pasuje .

 

Ps: ktos chetny w tym tygodniu zajechac na miejsce i ongadac temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez postaram sie wpasc, bede obserwowac temat.

 

 

juz jest poczatek tygodnia , a nadal nic nie wiadomo

 

 

bez wczesniejszych konkretnych ustalen nic nie wiadomo co robic , przy zbyt malej liczbie osob tez to nie ma sensu wiec, moze konkretnie zeby bylo wiadomo czy jest sens sie nad tym dalej zastanawiac

 

ja zlapalem kapcia z przodu wiec nie dam rady wyruszyc na srodowy wypad czy jakis inny dalszy w tym tyg zeby cos ustalic w 4 oczy.

 

 

kto jest za ? , jesli w ogole ktos :bigrazz:

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...