Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DO PGRa i EKIPY Z WĘGIERSKIEJ DZIOORKI.

A więc tak.

Dzwoniłem do Wicia. Dziś wieczorem zadzwoni do mnie o której konkretnie się spotkamy na zaporze w sobotę. Ale podejrzewam że będzie to około 10.00  

Tak więc tyrkne wieczorem do ciebie.

 

P.S. Będę miał te 3 litry paliwa

 

8O 3 litry paliwa? 8O Hehe do czego to doszło... zeby zjebom benzyne dowozić. :mrgreen:

PGR za te 3 litry paliwa musisz być "bardzo ludzki" dla nas :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Potwierdzam, że będę czekał w sobotę po godz.12 pod Szpilą.

Myslę, że jakoś się ze Zbyhem podzielimy, kto jaką grupę doprowadza na miejsce zlotu, bo po co ma tylko jedna osoba ganiać z wywalonym jęzorem...

I jeszcze jedno chciałem rzec. Nie chciałbym zapeszać, ale jakieś dziwne chmury nadciągają nad Rybnik i okolice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widze draco .... moze w nocy je rozwieje... chodz po przegladnieciu prognozy pogody to ... ptfu niezapeszasm :clap:

najazniejsze ze grill ma zadaszenie :)

tez potwierdzam , bebe pod ta radiostacja

Draco jak uzbieracie wszystkich dryngnij do mnie, lub jak ja uzbieram calosc dryngne do ciebie.

Jak bedzie niejajgorsza pogoda to prowadz ich do rud raciborskich , spotkamy sie wtedy na tym parkingu kolo kosciola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem PAN I WŁADCA NA MORZU PIJAŃSTWA kto chce porządnie spać pół literka musi dać hie hie a co do ognistości to będziemy mieli z KRASNALEM 1 litr bechera

+ małe co nieco a co do zwierzaka to zawsz można przywiązać za sprzętem niech goni a ubije się na miejscu :) :clap: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrna,mam nadzieje,ze sie syf z nieba lał nie będzie,bo nie mam ochoty 200 km w deszczu zaiwaniać :) :D ,tym bardziej z pasasażerką.

A najgorsze jest to,ze nie mam ani flasecki mojego szpecyfiku :) :clap: -rodzinka sie zbuntowała,że cukier za drogi :| :D .Trzeba sie będzie w jakąś chemiczną i niewiadomozczegorobioną wóde zaobatrzyć :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...