Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Masz mapke najszybszej trasy ;]...

Dzięki zbyhu. Prawie trafiłeś choć ja akurat będę jechał przez Czechy i Jelenią do Wrocka - skrót o jakieś 40km :lol:

Co do spotkania z grupą bronx'a to nie wiem czy wyrobię się na 11.30 :roll: pasowałoby raczej tak na 14 8) , jest jeszcze troszkę czasu - siem ustali, dogada - spox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No qrde panie i panowie biba bedzie taka ze chyba we wtorek zaczniemy trzezwiec :mrgreen: Ja juz sie boje i na sama mysl mnie watroba boli :)

 

Przyjade z ekipa 3 osobowa wiec powbijamy mysle po katach ludzi...

 

Ja sam spie tam gdzie sie wyglebie wiec loozik :!: :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dzien zlotu zbilza sie dosyc szybko :)

jedziemy z Bronxem w czwartek zaplacic nalezna sume za zakwaterowanie oraz podac opiekunow :)

tak wiec prosilbym o powazne wystawienie z kazdego domku przedstawiciela bo juz sie pogubilem kto ma byc.

(imie i nazwisko)

 

sa chetni na 4 domek?zrobcie szybko jakas liste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak wiec prosilbym o powazne wystawienie z kazdego domku przedstawiciela bo juz sie pogubilem kto ma byc.(imie i nazwisko)...

Noo jak już proponowałem wcześniej - domek nr 3 - BRODA (czyli Jacek Kutz - ale nie ten od reżysera :) )

 

PS. Coooo Jacorku chyba siem zgodziłeś - nieee ?? :lol: przynajmniej nie protestowałeś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz jestem

jak tuba pisal imie nazwisko adres zamieszkania i nr dowodu osobistego dlatego prosze na PW , maila lub tel 888-010-179

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

p.s 5 dni potrzebowalem na naprawienie dysku..... :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY :!: :!: :!: nie mam czym przyjechac na zlot ;)(

 

dzis sie wzielem za moto bo wczesniej nie mialem w ogule czasu i 8O zalamka siadla mi elektryka w moto i raczej sie nie wyrobie ze zrobieniem go do piatku :((( bo jutro z samego rana wyjezdzam na swieta i wracam we wtorek pozniej mam 3 dni szkoly z czego mam dwa wazne sprawdziany to tez raczej wtedy nie pogrzebie w moto :((((

 

i mam pytanko czy znajdzie sie ktos chcetny wziac mnie jako plecak (spod radiostacji) :( PLIIIIS bede bardzo wdzieczny

teraz dopiero zajrze tu raczej we wtorek chyba ze uda mi sie wejsc gdzies na neta

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No qrde panie i panowie biba bedzie taka ze chyba we wtorek zaczniemy trzezwiec :mrgreen:

 

Ja już w piątek zaczynam przedbiegi, bo mam imprezę z kumplami z uczelni ;)

I tak się zastanawiam, czy sobe nie wziąć w poniedziałek i wtorek wolnego w pracy , bo po takim maratonie to głowa dłuuugo będzie mnie bolała :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa przyjezdzajaca pod radiostacje

zbiorka 11.30 ( oczywiscie poczekamy dluzej ;) )

przejazd do rud raciborskich , zwiedzanie no i wjazd na miejsce zlotu

wrzuce zaraz plan jak dojechac pod radiostacje w gliwicach

w razie jakichkolwiek pytan 888 010 179

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...