Skocz do zawartości

Potrzebne takie tam pierdółki do Jawy 350


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam paru części do zjawy TS: górna półka z nakrętką (chwilowo brak w sprzedaży) i dyfuzor z wydechu. Poprzedni właściciel bardzo inteligentnie wybebeszył tłumiki, mianowicie pociął dyfuzory na kawałki i w środek wspawał kawałki rury stalowej 8O Aha, dyfuzory w obydwu wydechach jeszcze pozgniatał szczypcami. Jak otwarłem wydechy to mi się płakać chciało... :ehz: :evil2:

A jak jeszcze ktoś ma na zbyciu oponę 18 z kostkami to już by była pełnia szczęścia ;)

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek pisz czego potrzebujesz bo ja potrzebuje sie pozbyc gratow z garazu a od Jawy TS mam tego troche.Jesli chodzi ci o gorna półke to z nakretkami od lag czy z tymi uchwytami do kierownicy??

 

Jesli chodzi o ta opone to chcesz taka typowo crossowa czy takie delikatniejsze kostki??

Jak bys chcial jakies czesci to moze jak by Koza był miły i uczynny to wpadl by do mnie zrobic sesje czesci do garazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a może wpadnę do Łodzi na sesję i jakiegoś browca? Wygląda na to że więcej gratów nie potrzebuję ale przejrzyjcie garaż i dajcie info co jest. Półka górna, ta z uchwytami. Wygląda na to że moja była letko nieprosta :? obecnie jest już lepiej ale zawsze lepiej wymienić. :roll:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdól zdjątka Redas. Wrzucaj numer konta żebym mógł zaraz kasę puścić i wysyłaj. Tylko nie zapomnij ściągnąć obręczy bo przesyłka będzie droga ;)

Jak mówisz że oponka jest git to znaczy że jest git.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdól zdjątka Redas. Wrzucaj numer konta żebym mógł zaraz kasę puścić i wysyłaj. Tylko nie zapomnij ściągnąć obręczy bo przesyłka będzie droga ;)

Jak mówisz że oponka jest git to znaczy że jest git.

 

Darek jak Koza bedzie mial czas w sobote to zrobie zdjecia.Paczke posle w poniedzialek.Jak chcesz cos jeszcze to mow puki aparat bedzie.Mam tez gmole z mocowaniami do Zjawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...