Skocz do zawartości

suzuki dr 650


Gość klaudiusz  bytom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wejdź na forum www.suzukidr.pl ostatnio był taki sam temat poruszany :)

Jak nie kręci, to albo dekompresator nie działa, albo rozrusznik albo sprzęgiełko padło.

 

raczej nie dekompresator bo bez swiec tez nie chce mi krecic, to albo to sprzegiełko ci piszecie, albo pierwsza zębatka od rozrusznika bo tez jest w oplakanym stanie. W kazdym razie sprubuje na kopke przerobic bo tylko kickstartera mi braknie, a rozrusznik kiedys na spokojnie zrobie.

Edytowane przez Sebav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczełem rozbirac silnik by wsadzic kopke i mam 2 pytania: Czy musze ściągac magneto aby rozpolowic silnik(jeśli tak to czy śruba mocująca ma normalny prawy gwint? ponieważ ciezko idzie i nie chce niczego uszkodzic). I spuszczając olej przeraziłem sie tym co ujżałem: http://bikepics.com/pictures/1560275/ w motorze sprzęgło działało do samego końca i sie zastanawiam czy to sa pozostałosci po poprzednim właścicielu czy fragmenty sprzegło kierunkowego które u mnie łąpie w oba kierunki.

Edytowane przez Sebav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Witam jestem tu nowy i niedawno zakupiłem dr 650 z 95 roku z rozrusznikiem

jak narazie jestem bardzo zadowolony z moto , sprawuje się dobrze

polatałem troche w terenie lekkim i trochę drogami szutrowymi

Mam pewien dylemat ponieważ martwi mnie ta mokra miska olejowa , dlaczego nie zrobili tam oleju w ramie

Wie ktoś coś na ten temat jak to się sprawdza w terenie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...