Skocz do zawartości

Kluczyk do suzuki


Rekomendowane odpowiedzi

witam

gdzie w Wa-wie mogę dorobić kluczyk do Volusi?

Witam,

 

dobry punkt dorabiania kluczy (dorabiałem do volvo, więc nie wiem jak do moto wygląda sprawa) jest na ul. Pańskiej 100 i na pl. Grzybowskim 10 lok 8A. Generalnie i tu i tu mają spory wybór kluczyków i podejmują się "wyzwań". W sumie nie dorabiałem jeszcze kluczyka do moto (mam 2) i nie wiem czy to jakaś wyższa szkoła jazdy, ale spróbować możesz. :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za namiary, spróbuję

 

nie wiem czy to jakaś wyższa szkoła jazdy, . :eek:

 

 

nie chodzi o jakieś szczególne umiejętności, tylko o dostęp do "surówek",

 

próbowałem już w kilku zakładach i w każdym z powodu braku owej "surówki" odchodziłem z kwitkiem :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc Wolską w stronę centrum, zaraz za Bema po prawej jest ciąg pawilonów, tam znajdziesz warsztacik z obłędną ilością surówek (ul. Wolska numer chyba 89 ale nie jestem pewien). Do mojej yamaszki panowie dorobili kluczyk w 2 chwile.

 

 

 

dzieki wielkie, sprawdze :) :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za namiary, spróbuję

nie chodzi o jakieś szczególne umiejętności, tylko o dostęp do "surówek",

Nie ma sprawy, próbuj.

 

Wybór mieli niezły i podejrzewam, że coś pomogą. Jeszcze na chłodnej/wroniej jest zakład, gdzie mieli dość spory wybór surówek, ale akurat tego co chciałem nie mogli zrobić. Oraz na grójeckiej/dickensa też jest zakład w pawilonach handlowych. Próbuj, gdzieś się powinno dać. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaseczno - zaraz obok salonu mercedesa.

Dzisiaj tam byłem szukając dupereli do mojej rf -ki i z tego co się zorientowałem mają tam dosyć ciekawy asortyment a czas oczekiwania na niespotykane elementy (tak jak szpeje do mojej suzy) nie przekracza 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
dorobiłem u siebie na wsi w Wyszkowie, za 15 zł :) gość ściągnął surówkę w 2 dni :)

Tak dla potomności: w ogóle pytałeś w podanych miejscach, czy odpuściłeś? dobrze by było wiedzieć czy robią bez problemu do moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla potomności: w ogóle pytałeś w podanych miejscach, czy odpuściłeś? dobrze by było wiedzieć czy robią bez problemu do moto.

 

odpusciłem,

 

a moze inaczej, nie zdążyłm sprawdzić.

 

Żona poprostu podeszła u nas do punktu, powiedziała gościowi o co chodzi, a ten kazał przyjechać za 2 dni.

 

ale jakby ktoś nie miał tyle szczęścia co ja, to widziełem na allegro, ze ktoś sprzedawał surówki za 50zł. :) ;) masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.chimko.pl/ jak zgubisz kluczyk to też dorobi tyle że kiedyś płaciłem 120PLN, dorobienie kluczyka z wzoru do większości moto od ręki, klucze z immo też czasami dorabiają.

Tyle że jeśli jest immo w kluczyku to czasami trzeba surowy kluczyk w ASO nabyć i w przypadku Hondy zakodować w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją Volusię odebrałem tylko z jednym oryginalnym kluczykiem. Poszedłem do punktu dorabiania kluczy w Złotych Tarasach i dorobili mi od ręki. Koszt o ile pamiętam 30PLN. Oczywiście kluczyk płaski bez firmowej główki ale o to własnie mi chodziło (łatwo schować np w okładce dowodu rej. jako zapas :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...