Skocz do zawartości

Sakwy skórzane firmy TERYS - zna ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
Mam sakwy Terys od 4 miesięcy, kupiłem za 650 zł z zapewnieniem że to skóra, no niestety ta " skóra" zaczęła mieć pryszcze i puchnie, okazało się że jest to DWOINA. :icon_evil: Nie polecam tej firmy. Z reklamacją walczę już od 4 tygodni/ odpowiedzieli że nie powinienem jeździć podczas deszczu... ha.ha.ha :banghead:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam sakwy Terys od 4 miesięcy, kupiłem za 650 zł z zapewnieniem że to skóra, no niestety ta " skóra" zaczęła mieć pryszcze i puchnie, okazało się że jest to DWOINA. :icon_evil: Nie polecam tej firmy. Z reklamacją walczę już od 4 tygodni/ odpowiedzieli że nie powinienem jeździć podczas deszczu... ha.ha.ha :banghead:

Dwoina to tez skóra tylko 2 gatunek

 

Dwoina to tez skóra tylko 2 gatunek

z tego co wiem to TERYS robi sakwy z 2 rodzajów skóry i kazdy ma wybór

Ja wybrałem ze skóry licowej i jestem mega zadowolony

DUDZIAKI tez robia z dwoiny i z licowej ale ceny maja duzo wyzsze i z jakoscia róznie plastik który wkładaja pęka

a w EVKA robi tylko z dwoiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwoina to tez skóra tylko 2 gatunek

z tego co wiem to TERYS robi sakwy z 2 rodzajów skóry i kazdy ma wybór

Ja wybrałem ze skóry licowej i jestem mega zadowolony

DUDZIAKI tez robia z dwoiny i z licowej ale ceny maja duzo wyzsze i z jakoscia róznie plastik który wkładaja pęka

a w EVKA robi tylko z dwoiny

 

Jestem ciekaw źródła informacji o materiale ("tylko dwoina" - cyt. niedosłowny), który wykorzystuje EVKA do produkcji sakw i kufrów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli duże kufry z Terysa to montuj do dużego stelaża z podparciem, bo rozjeżdżają się pod ciężarem pakunków.

U siebie zamontowałem Klik-fixa w sakwach i musiałem podpierać je wzmocnionym stelażem, bo maja zbyt słabe usztywnienie ścianki tylnej i dolnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam firmy TERYS.

W okolicy są dwie inne, które warto wziąć pod uwagę:

- Dudziaki

- Evka

:eek: zaskoczyło mnie to co tu przeczytałem, bo jestem na kupnie sakw i już sie zdecydowałem na nich właśnie.... :icon_question: będąc na moto w sosnowcu oglądałem z różnych firm, plastik od razu odrzuciłem i droga selekcji najlepsze właśnie były z terys-a. (nie bylo tarbor-u, ale tam jest inny problem)

Edytowane przez ostell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwoina to tez skóra tylko 2 gatunek

a w EVKA robi tylko z dwoiny

 

nie drugi gatunek tylko druga warstwa , czyli ta spodnia , zewnętrzna to skóra licowa ,

pod nią jest dwoina . Jak jest dobrze zrobiona to też jest dobra.

 

ja używam sakw z Evki i używałem na deszczu i nic się im nie dzieje , nadal trzymają kształt i fason,

nie ma odbarwień , bąbli itp. szwy trzymają. W zimie zrobili ma gratisowo poprawki wg mojego widzimisię

i jeszcze kawą poczęstowali . Ja tam Evkę polacam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie zamiar kupić skawy Terysa to przy zakupie zwróćcie uwagę na cenę, przykład z dzisiejszego motobajzlu we Wrocławiu:

sakwy typ TR-SB-02 na Allegro sprzedawane przez producenta: 990 zł

identyczne sakwy sprzedawane przez producenta na bazarze: 1200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie zamiar kupić skawy Terysa to przy zakupie zwróćcie uwagę na cenę, przykład z dzisiejszego motobajzlu we Wrocławiu:

sakwy typ TR-SB-02 na Allegro sprzedawane przez producenta: 990 zł

identyczne sakwy sprzedawane przez producenta na bazarze: 1200 zł.

 

 

też to gościowi mówiłem w sosnowcu, ale okazało się że robią z 2 rodzajów skóry, tańszej i droższej. Do wyboru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Jak macie zamiar kupić skawy Terysa to przy zakupie zwróćcie uwagę na cenę, przykład z dzisiejszego motobajzlu we Wrocławiu:

sakwy typ TR-SB-02 na Allegro sprzedawane przez producenta: 990 zł

identyczne sakwy sprzedawane przez producenta na bazarze: 1200 zł.

 

Ja właśnie mam zamiar kupić u nich sakwy na Motobazarze w Poznaniu bo myślałem że na żywo więcej utarguje niz przez email :blink:

Jak rozpoznac czy to dwoina czy licowa :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam zamiar kupić u nich sakwy na Motobazarze w Poznaniu bo myślałem że na żywo więcej utarguje niz przez email :blink:

Jak rozpoznac czy to dwoina czy licowa :icon_question:

Powiem szczerze że nie łatwo ale kazdy sprzedawca powie co i jak. Za skórę musisz zapłacić ok 1tys dwoina w okolicach 500 złociszy. Ja latam już 3 sezon z sakwami terysa a i ich kufer mam tylko ze ok juz ma 8 sezonów i mogę z czystym sercem polecić a takie rzeczy jak wypisuje JUSZA to włóz miedzy bajki.

...nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć i jak mam jeździć, bo nikt za mnie nie będzie umierał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...