Skocz do zawartości

Żeby nie było ze nie ostrzegałem...


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedziesz darek w sobote?

:icon_mrgreen: :) Witanko hihihih ja Motorkiem i chiba moje autko bedziemy czekac w Piatek o 18:30 za Jastkowem u wylotu drogi z Niemiec w " Zajezdzie Podolanka " i zapraszamy wszystkich chetnych do Grupy Na Bałtów i kto sie doŁąncza po drodze Kurów>Puławy>Zwoleń> zapraszamy :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Edytowane przez AGRAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: :) Witanko hihihih ja Motorkiem i chiba moje autko bedziemy czekac w Piatek o 18:30 za Jastkowem u wylotu drogi z Niemiec w " Zajezdzie Podolanka " i zapraszamy wszystkich chetnych do Grupy Na Bałtów i kto sie doŁąncza po drodze Kurów>Puławy>Zwoleń> zapraszamy :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

To miejsce by mi idealnie pasowało bo mieszkam 4 km stamtąd .. Tylko niestety mam brak funduszu i nie pojadę :crossy:

A ty AGRAM tez jestes z tych okolic ??

Edytowane przez Chudy Lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie ten Darek,bo bedzie was juz dwoch w grupie,ale ze sie odezwales to tez dobrze.zajmijcie mi koniecznie miejsce przynajmniej 2x2 na polu namiotowym!!! bo ja nie chce pozniej od was 20m siedziec.

a darek to takze Hajo,świeżak ze tak nazwe.zdazylismy sie jednak juz zapoznać.szykuje sie calkiem fajnie,poza pogoda na sobote. zrobiłem juz w shadowce przedłuzenie bagznika z oparcia etzki :) całkiem sie sprawuje :icon_mrgreen: a jak nikt nie bedzie z rana w sobote jechał,to sam polece i juz.bedzie wtedy smieszniej :icon_mrgreen: i pamietajcie ze nie ma co zarcia pakowac bo na miejscu przecie sa sklepy w okolicy w normalnych cenach.niekoniecznie w bałtowie.wezcie materace dmuchane,bo bedzie zimna noc i od ziemi bedzie hycel.trzymano kumarzysci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ja też się wybieram,ze Stanleym....będe kilka minut po 8 na Lotosie;)

Lubartów potrafi sie zmobilizowac i się bawić:icon_mrgreen: zachęcam i pozdrawiam;) do miłego...

 

a ja zadbam zeby wam szyszek pod dupą nie zabrakło :buttrock:

 

postaram sie zaklepac miesjcowki, bedziemy sie rozbijali w szachownice tak zeby ci co przyjada w sobote mieli gdzie namioty postawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie ten Darek,bo bedzie was juz dwoch w grupie,ale ze sie odezwales to tez dobrze.zajmijcie mi koniecznie miejsce przynajmniej 2x2 na polu namiotowym!!! bo ja nie chce pozniej od was 20m siedziec.

a darek to takze Hajo,świeżak ze tak nazwe.zdazylismy sie jednak juz zapoznać. /.../

 

Zgadza się, też jestem Darek :) i jestem "świeżak" , ale możecie mnie znać z Komarówki, wtedy byłem pasażerem, teraz mam swojego stalowego rumaka, w postaci szarego Fazera.

 

Ile osób jedzie z nami dzisiaj (piątek)??

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kał z moczem.

nigdy wiecej imprez organizowanych przez black riders.

chociazby:zagwarantowana koszulka,a tu j*b-500szt. tylko zamowionych.i 60zł za wjazd przy zagwarantowaniu niczego.dosłownie niczego.żałuje i bede żalować.mozna bylo ekipe gdzie indziej zabrac.

swoi jednak nie zawiedli i mozna sie bylo bawic przy namiotach.

zadnej cieplej herbaty z rana.oj wogooooooole ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, że w ekipie zabawa była przednia!! Nie mogę się doczekać, następnej wyprawy w tym zacnym gronie, ale to po drobnym serwisie mojej maszyny :lalag:

Inną sprawą była słaba pogoda, jeszcze inną słaba organizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inną sprawą była słaba pogoda, jeszcze inną słaba organizacja.

Ej, no nie narzekajcie na pogodę,trochę pokropiło i tyle. Organizacja,fakt, kijowa szczególnie w niedz. rano,ale jako miejsce to bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama lokalizacja kapitalna, mozna bylo po malych gorkach polazic ( nogi jeszcze mnie bola), poogladac dinozaury itd

co do organizacji to dupa, bardzo kiepska, gdy zagadnolem jednego z ludzi z obslugi gdzie sa umywalki to zalamal rece.

Nastepnym minusem jest brak jakiegokolwiek prysznica

 

Ale i tak najlepsze bylo zzzzzzzzzz - pu, zzzzzzzzzzzz-pu i odpalanie fajki od wydechu kawki :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...