Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. posiadam honde nsr ale ze względu na to że posiada silnik 2t jest ciężka w utrzymaniu (spalanie częste naprawy). Dlatego też postanowiłem poszukać czegos o podobnej mocy ale w silniku 4t i znalazłem Kawasaki ZZR 250 chciałbym poznać wasze opinie na jej zdanie spalanie, przyśpieszenie dostęniość części itp. 2 problemem jest to że posiadam prawo jazdy kategori A1 (125cm3 11kw) i czy jest możliwość rejestracji na 125

słyszałem ze można zarejstrowac 125 na motorower ale wydaje mi sie ze taka rejestracja to mniejszy przekręt i w zwiazku z tym mam pytanie czy warto bawić sie w takie rzeczy.

Prosze o pomoc i wrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale bodajże motorowery/ skutery masz temat niszt kombinirent. przeczytaj, będziesz znał odpowiedź co jest mniejsze a co nie i jakie są konsekwencje

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę ci jedynie napisać co do dostępności części

co do wersji 250 - dostępność części podobna jak woda na pustyni - czyli co jakiś czas coś się trafi ale najczęściej nie to co trzeba :crossy:

do wersji 125 - szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem że takie wychodziły wiec tu dostępność będzie jeszcze mniejsza :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę ci jedynie napisać co do dostępności części

co do wersji 250 - dostępność części podobna jak woda na pustyni - czyli co jakiś czas coś się trafi ale najczęściej nie to co trzeba :icon_mrgreen:

do wersji 125 - szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem że takie wychodziły wiec tu dostępność będzie jeszcze mniejsza :biggrin:

 

 

nie było 125 on się dopytywał jak 250 zarejestrować na 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...