Skocz do zawartości

Warszawa w Giżycku?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech bedzie o 8 tylko wybierzmy jakies konkretniejsze miejsce spotkania np. na wiertniczej na Orlenie :wink: . Moze pomyslmy gdyby udalo sie zdobyc domek na przenocowanie i powrot w niedziele...

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której godzinie myślisz? (jezeli chodzi o wczesne wstawanie to z tym nie mam problemu :crossy: )

Ja bym się wybrał w sobotę i powrót też w sob

Startuję około 6 z Jelonek, zabieram po 6 rzepa z Gocławia i o 6:30 ruszam w trasę. Z powrotem w Warszawie (a w zasadzie Sulejówku) chcę być nie później niż o 19:00.

 

Pozdrawiam,

E'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech bedzie o 8 tylko wybierzmy jakies konkretniejsze miejsce spotkania np. na wiertniczej na Orlenie :lapad: . Moze pomyslmy gdyby udalo sie zdobyc domek na przenocowanie i powrot w niedziele...

:biggrin:

 

A którędy będziecie ciąć :biggrin: ? - przez Różan może ?, Ostrołęka ?, jeżeli tak to napiszcie o której mniej więcej tam będziecie ?

 

pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najpierw musimy sie zebrac, a tu cos widze lipa...

:biggrin:

No cóż za dużo pomysłów na raz :biggrin:. Ja muszę jechać tak wcześnie żeby nacieszyć się pobytem na miejscu a jednocześnie wrócić o rozsądnej godzinie do Sulejówka. Jeśli nikt się nie zdecyduje jechać o tak wczesnej porze to jadę sam, mogę się dostosować co do miejsca startu.

 

Pozdrawiam,

E'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż za dużo pomysłów na raz :biggrin:. Ja muszę jechać tak wcześnie żeby nacieszyć się pobytem na miejscu a jednocześnie wrócić o rozsądnej godzinie do Sulejówka. Jeśli nikt się nie zdecyduje jechać o tak wczesnej porze to jadę sam, mogę się dostosować co do miejsca startu.

 

Pozdrawiam,

E'

 

A którędy walisz ? do Giza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którędy walisz ? do Giza

Warszawa - Serock - Pułtusk - Różan - Ostrołęka - Myszyniec - Rozogi - Stare Kielbonki - Nawiady - Mrągowo - Ryn - Wilkasy - Giżycko.

 

Pozdrawiam,

E'

Edytowane przez EARL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - Serock - Pułtusk - Różan - Ostrołęka - Myszyniec - Rozogi - Stare Kielbonki - Nawiady - Mrągowo - Ryn - Wilkasy - Giżycko.

 

 

 

:P Najciekawsza trasa dobry wybor , tez tak jezdzilem do giżycka niestety tym razem nie moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - Serock - Pułtusk - Różan - Ostrołęka - Myszyniec - Rozogi - Stare Kielbonki - Nawiady - Mrągowo - Ryn - Wilkasy - Giżycko.

 

Pozdrawiam,

E'

 

 

A o której w Różanie będziesz ? tam mógłbym się dopiąć. Np. przy czołgu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której w Różanie będziesz ? tam mógłbym się dopiąć. Np. przy czołgu :biggrin:

Hmm... do przejechania mam jakieś 95 km. Pewnie zejdzie się godzinka z okładem więc powinienem być około 7:30-7:45.

 

Pozdrawiam,

E"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... do przejechania mam jakieś 95 km. Pewnie zejdzie się godzinka z okładem więc powinienem być około 7:30-7:45.

 

Pozdrawiam,

E"

 

 

O.k. to zatrzymaj się o 8.00 przy czołgu, czekasz 10 min. jak mnie nie ma - jedziesz dalej :biggrin: , okeyos ?

będę niebieskim dl-em

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...