Skocz do zawartości

Yamaha Maxim problem z kierunkowskazami


pat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam pytanie do elektrykow... wymienilem ostatnio 2 prawe kierunkowskazy w swoim motorku zaczalem od przedniego i wszystko bylo OK (wszystkie dzialaly) nastepnie wymienilym tylni i okazalo sie ze ani przedni ani tylni prawy nie dzialaja a lewe tak... zalozylem spowrotem prawy tylni stary kierunek i znow wszystko OK - to co mi sie nasunelo to ze nowy kierunek jest uszkodzony ale dlaczego nie dzialal razem z przednim??? zeby bylo smieszniej ponownie sprobowalem zalozyc nowy (oczywiscie nie dzialalo) a nastepnie znow stary... podsumowujac mialem prawy nowy przod i stary prawy tyl i okazalo sie ze tym razem nie dziala nowy przod, ktory dzialal, a reszta jest OK czyli oba lewe i tylni prawy dzialaja... szczerze powiedziawszy nie mam pojecia o co chodzi...

 

jesli ktos z szanownych kolego ma jakis pomysl to z checia poslucham rad (zaznaczam ze slabo znam sie na elektryce i o szczegolach nie mam zbytniego pojecia)

 

pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem na map24 i nie ma takiej miejscowości "CK" popraw aby inni widzieli skąd piszesz.

Nie znasz się na elektryce a bierzesz się za naprawę ?

Nie lepiej było najpierw sprawdzić kierunek z baterii a potem go montować?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

adres juz poprawilem - faktycznie bylo to nieczytelne...

 

napisalem ze slabo znam sie na elektryce a nie ze nie mam o niej pojecia...

wymiana kierunkowskazow gdzie sa po dwa kable do kazdego z nich wydaje sie byc w moim zasiegu elektrycznych umiejetnosci choc przyznaje ze efekt koncowy mnie zaskoczyl...

 

szkoda tylko ze twoj post jakos niebardzo mi pomogl

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi przychodzi do głowy to bieguny. Jeśli kierunki są na ledach to muszą być one odpowiednio podłączone, gdyż dioda z definicji przepuszcza prąd tylko w jednym kierunku. Jeśli jest to na zwykłych żarówkach to pewnie masz gdzieś zwarcie.

 

Napisz jakie to kierunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...