Skocz do zawartości

HONDA VFR 800 V-TEC


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki okres do mnie dzwoniła 1 osoba o R1 chociaż i tak już ponad 1000zł w plecy na niej a gsx1400 obejrzało na allegro 980 osób i 0 telefonów mimo że jest to prawie najtańszy i najlepiej wyposażony. R1 jak nie sprzedam do pazdziernika to zostawiam dla siebie chociaż zdecydowanie wolałbym jednak z powrotem mieć z1000. Powodzenia

 

 

 

MAMY KONCOWKE SEZONU :/ MOZE TO DLATEGO :) MOJA R6 800 ODWIEDZIN I JEDEN TELEFON :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enZo sam rozglądam się za VFR ale wpisując hasło na allegro wyskakuje 4 strony z tego większość sprowadzonych, "bez szlifów" itp...???? niestety Twoja cena jest jedną z wyższych może w tym tkwi problem. Z drugiej strony nie dziwie się skoro moto jest w dobrym stanie. Ja mam zamiar poczekać do końca sezonu licząc na spadek cen - może inni myślą podobnie i stąd ten zastój????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enZo sam rozglądam się za VFR ale wpisując hasło na allegro wyskakuje 4 strony z tego większość sprowadzonych, "bez szlifów" itp...???? niestety Twoja cena jest jedną z wyższych może w tym tkwi problem. Z drugiej strony nie dziwie się skoro moto jest w dobrym stanie. Ja mam zamiar poczekać do końca sezonu licząc na spadek cen - może inni myślą podobnie i stąd ten zastój????

 

 

Zgodzę się że moja jest trochę droższa ale patrząc na zdjęcia tańszych maks o 2 tys. moto "bezwypadkowych" można się trochę rozczarować dowolny przykład:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=422238606

 

bark szyby, wymienione lusterka, brak połowy napisu VFR co sugeruje że owiewka malowana.

 

http://otomoto.pl/honda-vfr-800-v-tec-M809923.html - po szlifie na prawą stronę

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=421645631 - przebieg itd. itp

 

Większość moto można wyeliminować już po zdjęciach a ceny nie odbiegają znacznie.

 

Prawda jest taka że nikt we Włoszech Anglii itd nie sprzedaje dobrego moto za śmiesznie niskie pieniądze, tylko na moto uszkodzonym można zarobić. Wystarczy spojrzeć na chociażby MOBILE.DE

 

Taka VFR powinna kosztować z zarobkiem jakieś 22 tys. bo na zachodzie moto w takim stanie kosztują już więcej niż w Polsce i nie opłaci ich się sprowadzać.

 

Przecież jak by każdy chciał pojechać po jedno moto dla siebie to zapłacił by jakieś 19 tys za takie moto + dojazd, pobyt i transport i wyszło by ok 22 wiec nie ma to sensu. Lepiej odrazu kupić sprzęt po dzwonie w polsce za 17 :] i nie tracić czasu i się męczyć.

 

Początkowo chciałem ja sprzedać za 22 tys. i wtedy bym jeszcze zarobił teraz widzę żeby w ogóle ją sprzedać to będę ładnie w plecy na całej tej wycieczce :biggrin:

 

Ale jak mówią Mądry Polak po szkodzie :P Ostatni raz pojechałem po moto gdziekolwiek, a nie mam sumienia ciągnąć padaczki bo sam wiem ile dla mnie znaczą motocykle.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po przygodach, tak samo w UK w zeszłym roku jak ktoś sprowadził to na pewno było cacko po przejściach ale w tym roku funt spadł o 25% i juz się opłaca , ale widzę u tych co wożą motocykle że ludziom ciągle mało i kupują na licytacjach a w polsce remoncik i do żyda a kasa dużo większa, dlatego ja zawsze daje zdjęcia motocykla zrobione jeszcze w UK i kupujący widzi czarno na białym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, powiem szczerze ... Motocyjkl naprawdę fajny z tego co widze po aukcji (na żywo nie widziałem, ale wyjątkowo naiwnie zakładam że nie oszukujesz :(). Polak to takie dziwne zwierze. Zamiast kupić sztukę za 20 tys. to będzie kombinował i weźmie strupa za 18 ciesząc się, że zrobił interes życia. Potem wpakuje 3 tys w opony, częsci i serwis i nadal ma strupa. A cena? Bo ja wiem ... VFR zawsze ją trzymały.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...