Skocz do zawartości

Woodstock RALLY 2008


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie zapadła decyzja jakim transportem, ale będziemy na pewno

Ja radze jechać no tym, nooo jak to sie nazywało to urządzenie , no.... yyyyy ... hmmm, mot, moto... motocyklem, sobie przypomniałem własnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mnie przekonaliście :)

 

ja jade tez:D

od 5 laty jezdze na wood ale ciapoągiem i zawsze było mocno :)

teraz bede pierwszy raz jechal na wood moto ze mną jedzie 4 albo 5 ziomków :D

wiec juz jakas tam grupa:)

My mamy plan wyjechac w piatek rano ale dokaldnie wszystko bedzie wiadomo troche pozniej

mysle ze okolice leszna mogą sie zintegrowac i razem jechac:)

 

co wy na to :icon_razz:

 

co do spotkania mysle ze nr komy mozna sie wymienic a ten kto niechce sie wymieniac ustawic sie w jakims konkretnym miejscu danego dnia i godzinie :bigrazz:

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey69 ja startuję ze Wschowy ale tak ok. 15stej chyba , lub później jeśli sie kolesie nie wyrobią ... Czym lecą Twoi kumple , bo , że Ty B6 to sie idzie domyśleć :icon_biggrin: Co do spotkania to nie powinno być problemów, jakoś swój na swojego trafi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey69 ja startuję ze Wschowy ale tak ok. 15stej chyba , lub później jeśli sie kolesie nie wyrobią ... Czym lecą Twoi kumple , bo , że Ty B6 to sie idzie domyśleć ;) Co do spotkania to nie powinno być problemów, jakoś swój na swojego trafi :icon_mrgreen:

No ja jade z Leszna ale przez włoszakowice no a dalej juz prosto za włoszakowicami kumpoe dopiero do mien dojezdzaja oni chca jakos rano jechac ale nie wiem o ktorej

Oni maja chopperki i mowia ze tak 90-100 chca jechac rekreacyjnie ;)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey69 loooz , ja chyba wyjadę późnym popołudniem w piątek... Pozdr...

ja zobacze jak oni sie zgadaja najwyzej spotkamy sie gdzies na miejscu :) trudno nie bedzie mien poznac xD

Przypuszczam ze nie wiele jets tak niebieskich B6 z carbonowym akrapoviczem

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radze jechać no tym, nooo jak to sie nazywało to urządzenie , no.... yyyyy ... hmmm, mot, moto... motocyklem, sobie przypomniałem własnie ;)

 

Hehe..problem w tym, że juz się ustawilismy z ludzmi, którzy jadą pociągiem. Podróż pociągiem jest bardzo atrakcyjna. Druga rzecz to wzięcie dodatkowego dnia urlopu, żeby całkowicie dojść do siebie, zeby móc wsiąść na moto i przejechac te 400km. A co do intergacji forumowej, to w zeszłym roku raczej nie wyszło. Bo niby jakaś ustawka była..ale nie wyszła..może w tym roku coś konkretnego wyjdzie? zaznaczam, ze spotkanie integracyjne nie musi odbywac sie na terenie wioski motocyklowej :banghead: Motocykliści też czasem wyłażą zza płotu,zeby pójść na jakis koncert. :biggrin: Proponuję ustawkę w jakimś miejscu dostępnym również dla tych co wstepu do wioski nie mają.

 

Pozdrawiam!

Zozol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do intergacji forumowej, to w zeszłym roku raczej nie wyszło. Bo niby jakaś ustawka była..ale nie wyszła..może w tym roku coś konkretnego wyjdzie?

Ja z Roziem stalismy z 15 minut w umowionym miejscu, ale nikt nie przyszedl to poszlismy na wodke :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Roziem stalismy z 15 minut w umowionym miejscu, ale nikt nie przyszedl to poszlismy na wodke :icon_rolleyes:

a moze staliscie koło siebie i nawet nie skumaliscie ze to wy xD

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze staliscie koło siebie i nawet nie skumaliscie ze to wy xD

 

hEHEH..My też się wybraliśmy na umówione miejsce i nikogo nie zastalismy :crossy: myśle, że ta ustawka była chyba mało precyzyjna..a może nam sie miejsca popieprzyły..w kazdym razie spotkalismy 1 użytkownika forum(nie pamiętam kto, sorryy :icon_rolleyes: ), bo..zasuwał w kamizelce forumowej..on chyba,też nikogo nie spotkał na miejscu ustawki :clap: :D :D :D

 

W sumie te kamizelki to całkiem nezły pomysł.Jak by każdy wrzucił forumową kamizelkę na namiot, to okazałoby się żę 1/3 wioski woodstockowej to znajomi :D Ale ja obstaję jednak za ustaleniem, precyzyjnego miejsca spotkania, które byłoby aktualne każdego dnia przez 2-3godz.

Edytowane przez zozol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hEHEH..My też się wybraliśmy na umówione miejsce i nikogo nie zastalismy :D myśle, że ta ustawka była chyba mało precyzyjna..a może nam sie miejsca popieprzyły..w kazdym razie spotkalismy 1 użytkownika forum(nie pamiętam kto, sorryy :( ), bo..zasuwał w kamizelce forumowej..on chyba,też nikogo nie spotkał na miejscu ustawki :D :D :D :D

 

W sumie te kamizelki to całkiem nezły pomysł.Jak by każdy wrzucił forumową kamizelkę na namiot, to okazałoby się żę 1/3 wioski woodstockowej to znajomi :D Ale ja obstaję jednak za ustaleniem, precyzyjnego miejsca spotkania, które byłoby aktualne każdego dnia przez 2-3godz.

 

 

spoko ja nie widze problemu :)

 

do wood jeszcze torche czasu zawsze sie ludzie budza pod koenic wiec sie zgadamy jeszcze co i jak :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...