Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja czekam na moto weteran bazar w Łodzi . Pewnie coś mi się tam rzuci w oczy i wtedy coś pokombinuje

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posty dot. kasków zostały przeniesione do odpowiedniego wątku w dziale co, jak kupić. proszę korzystać z podziału forum, bo się bajzel robi

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszua człowieku nie żebym się czepiał ale to było luźne pytanie o kask w gronie ludzi którzy jeżdżą na tym samym motorze raptem 7 wypowiedzi z czego dwie były w formie żartu a ty to przerzuciłeś do tematu o kaskach gdzie ludzie rozmawiali sobie ciągnąc temat o całkowicie czymś innym a teraz muszą przeszukać dwie albo trzy strony żeby wrócić do swojego tematu bo ty robisz porządek wrzucając im znienacka kilka wypowiedzi, moim zdaniem robisz większy bajzel lepiej to wywalić w eter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W zeszłym roku przesiadłem się z maraudera na Royal stara i mam pytanko gdyż w przednim błotniku mam dziury po chromowanych elementach ale nigdzie nie mogę dostać oryginalnych (musiałbym dorwać gdzieś ubrany przedni błotnik w motorze na części ale narazie nic takiego nie znalazłem) może macie jakiś pomysł jak zasłonić te dziurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć fizyk69 , troszeczkę źle trafiłeś - jesteś na forum XVS 1300 Midnight Star vel V-Star, a posiadasz XVZ 1300 Royal Star. A w twojej sprawie polecam Kuźnię Motocyklową lub RoadStyler tam szukaj relingów, inne "ozdoby" zobacz Lidor. Oczywiście porządny lakiernik też Ci te dziury zlikwiduje.

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka szyba by mi sie przydala, huehue

szyba jak szyba ale ja bym wolał taki plecaczek :icon_razz:

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć fizyk69 , troszeczkę źle trafiłeś - jesteś na forum XVS 1300 Midnight Star vel V-Star, a posiadasz XVZ 1300 Royal Star. A w twojej sprawie polecam Kuźnię Motocyklową lub RoadStyler tam szukaj relingów, inne "ozdoby" zobacz Lidor. Oczywiście porządny lakiernik też Ci te dziury zlikwiduje.

Wiem że to nie do konca dobry adres ale zawsze jakiś star w nazwie daje pewne nadzieje dzięki za odpowiedź pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...