Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak byście widzieli lokalizację imprezy w Bornem Sulinowie?Ośrodek nad jeziorem,z parkingiem,mozliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji,w razie złej pogody można zrobić imprezę pod dachem.No i ja miałbym wreszcie poniżej 200km dojazdu.. :biggrin:

Edytowane przez MarMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarMar do Ślesina nie masz najdalej, a w Bornem to wszystkim (no większości to 400 i więcej)daleko, choć jak impreza wypali kolejne mogą byc w różnych miejscach, od morza (Kołobrzeg) po góry (Tychy, no kawałek za :) )

Brodacz dałem pytanko na priva - który ośrodek bo jest ich kilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyborze ośrodka bierzcie pod uwagę równiez porę roku . To będzie wiosna przed sezonem wiec na igarszki w wodzie nie ma co liczyc . Woda zimna a sprzęt pewnie jeszcze na ladzie . Więc z miejscówką nad jeziorem nie upierałbym się . Lepiej jak juz to poszukac mijescówki gdzie będą jakies atrakcje w okolicy .

A może rejon MRU , od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zeby go zwiedzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej się odsuwamy od środka. Ja bym bardziej się skupił na miejscówce pomiędzy wspomnianym Ślesinem a Łodzią . Może ten Uniejów ? Rejon MRU ciekawy ale położenie może być kłopotliwe dla potencjalnych uczestników zlotu . Ze Śląska ok 450 km w jedną stronę, z woj mazowieckiego pewnie podobnie nie mówiąc o wschodnich kresach. Pewnie wybiegam za dużo do przodu, bo na razie chętnych więcej nie ma a to może niektórych zniechęcić do przyjazdu.

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...