Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Termin bez zmian czyli 24 maja.

 

Do ustalenia tematy poboczne:

- najbliższy monopolowy

- ewentualna trasa po okolicy

- chętni na przyjazd dzień wcześniej lub pozostanie dłużej ;)

 

Pozdr

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ! ja w związku z oponami mam pytanie , opona na tył - Marathon ME 880 180/ 70 R 16 M/C czy to dobry wybór , jak ona będzie się zachowywać ? i jeszcze , jakie świece, jaki olej , i filtr olejowy i co jeszcze do MS-a ? ,w przygotowaniu do sezonu, za dobre rady dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

1 opony nie znam - pamiętaj że chińszczyzna może być niebezpieczna...

2 NGK/LMAR7A-9 lub NGK/MAR6A-9

3 20W40 np castrol - jest o tym kilka stron wcześniej

4 ja kupiłem filtr champion

5 filtr powietrza kupiłem w serwisie

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego Marathon chińszczyzną? To trochę pojechałeś,ale jakbyś nie wiedział to wyrób Metzelera.Zbiera lepsze opinie niż Dunlop.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz ze zrozumieniem? napisałem że nie znam,

Znasz maszyny od cfs czy gea ja uważam że są perfekcyjne a ty? tylko nie mów że ich nie znasz...

Jeśli bazujesz na opiniach z netu to gratuluje na każdy temat jest 50% na tak i na nie....

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego Marathon chińszczyzną? To trochę pojechałeś,ale jakbyś nie wiedział to wyrób Metzelera.Zbiera lepsze opinie niż Dunlop.

no właśnie , to jest chyba niemiecka marka , mnie też chodzi o rozmiar 180/70 czy ma on wpływ na jazdę moto i jaki ? a świece widzę że są 2 rodzaje , który będzie lepszy i co powiecie na olej motul 5100 10/W 40 za podpowiedź dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku po 2 wymianach, z Motula przeszedłem na Castrola, a tu juz jestem po 3 wymianie i wg mnie jest cichsza praca klawiatury.

filtr powietrza tylko K&N pierwszy zakup droższy, a potem tylko konserwacja- kosztuje grosze -w moim przypadku i na moich drogach, zakup już się "zwrócił"

nie miałem okazji sprawdzić, bo u mnie non stop na K&Nie ale podobno dodaje tyci tyci MOCY :) a gdy mu powiększyłem wylot jestem tego pewien :rolleyes:

Powiadają że rozmiaru się nie zmienia bo prowadzenie, hamowanie, pochylanie, zużycie paliwa itd -było sprawdzane na konkretnym rozmiarze :rolleyes:

ale znam kilka MS co śmigają na większych i mniejszych rozmiarach i nikt nie narzekał ....chyba Nytu coś wie na ten temat ...chyba :blush:

co do opon, kolega miał na Dragu Marathony i mówił że Dunlopy wytrzymują więcej, ale czy Dunlopy wytrzymują więcej niż Bridgestony- nie wiem, raczej sa porównywalne, dużo zależy od posiadacza :laugh: Moja Exedra - tył dochodzi do ogranicznika po 17 tys km przód jeszcze raz tyle, powinna wytrzymać :biggrin: dużo jazdy z max obciążeniem i przyśpieszam raczej energicznie

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony takie jakie zaleca producent, ja smigam na Dunlopach; olej uzywam Motul 5100 10/W 40 i jestem zadowolony; filtr oleju zawsze kupuje oryginalny; co do filtra powietrza zgadzam sie w 100% z pyra, uzywam juz trzy sezony i jak dla mnie tylko K&N; a swiece nie pamietam, sprawdze na opakowaniu to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kracz ;)

Obecne drogi to już nie to co kiedyś, jeśli opona jest w dobrym stanie i właściwe się ją eksploatuje powinna bez awaryjnie pracować

 

Pozdr

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie jeszcze nie zdarzylo, ale zestaw naprawczy mam, chociaz jak to bedzie dzialalo to nie wiem, kiedys wbila mi sie sruba, ale naszczescie nie przebila opony a weszla wzdluz, ale opone musialem wymienic, bo by mi przegladu motocykl nie przeszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...