Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maro1970 jeżeli chodzi faktycznie o tempomat -a nie termostat :laugh: - to polecam http://www.lidor.pl/tempomat-motocyklowy-ky-6218.html

 

chyba że chcesz wydać więcej kasy, to wyższe modele tej firmy i ................................................... PRAWA w górę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o tempomat a powodem myśli o zakupie jest to że strasznie mi ręka a raczej dłoń cierpnie od manetki gazu, po dłuższej trasie trace czucie,jest to cholernie uciążliwe,myślałem też o zmianie manetek na grubsze może to coś pomoże.

Jeżeli ktoś ma jakikolwiek pomysł pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w temacie VTX-a tam się ktoś ogłaszał ,że robi tempomaty elektroniczne,Działają doskonale choć trochę kosztują.



http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/154260-tempomat-motocyklowy/?hl=%2Btempomat+%2Bw+%2Bvtx-ie

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o tempomat a powodem myśli o zakupie jest to że strasznie mi ręka a raczej dłoń cierpnie od manetki gazu, po dłuższej trasie trace czucie,jest to cholernie uciążliwe,myślałem też o zmianie manetek na grubsze może to coś pomoże.

Jeżeli ktoś ma jakikolwiek pomysł pisać.

Mam dość grube manetki gazu od Cobry i też mi dłonie cierpną. Myślę o założeniu mechanicznego tempomatu i mieć możliwość opuszczenia ręki do dołu co wpływa na lepsze ukrwienie jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem

od kilku lat jeżdżę z tempomatem który pokazał pod linkiem Pyra

kupiłem tu:

http://www.cruisercustomizing.com/universal-cruise-control-metric-cruisers-with-1-inch-bars/part/VC-07-4041

świetny, prosty, bezawaryjny

Na długich przebiegach po prostu wygodnie zablokować rollgaz i dać dłoni odpocząć.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zastanawiam sie nad zakupem bagznika do oryginlanego oparcia, co mozecie polecic?

jakie macie w swoich MS-ach?

 

zycze wszystkim wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku

Edytowane przez erykma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w temacie VTX-a tam się ktoś ogłaszał ,że robi tempomaty elektroniczne,Działają doskonale choć trochę kosztują.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/154260-tempomat-motocyklowy/?hl=%2Btempomat+%2Bw+%2Bvtx-ie

Fajny ten tempomat tego gościa ale cena zabiła mój zapał,700 zeta :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moja maszyna przygotowana do wiosny, wymieniony olej w silniku i lagach, regulacja zaworów,wymiana na mocniejszą sprężynę z tyłu, trochę wiecej światła :rolleyes: wskaźnik zapiętego biegu i jeszcze coś tammm.............................przykryta włóknina coby sie nie zakurzyła, na podnośniku........czeka wiosny :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bogato, coś robiłeś sam czy prace zlecone? ja póki co wyczyściłem i sprawdziłem aku, mam lekkie pocenie przy górnym króćcu wychodzącym z chłodnicy.

Zbieram się do niemal identycznej listy jak Twoja

 

Zakupiłem deflektory mam nadzieję że ich działanie nie jest przereklamowane ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P

 

moja maszyna przygotowana do wiosny, wymieniony olej w silniku i lagach, regulacja zaworów,wymiana na mocniejszą sprężynę z tyłu, trochę wiecej światła :rolleyes: wskaźnik zapiętego biegu i jeszcze coś tammm.............................przykryta włóknina coby sie nie zakurzyła, na podnośniku........czeka wiosny :biggrin:

Zamieść jakieś foto jak podrasowałeś moto. A przy okazji ma ktoś z kolegów obrotomierz na swojej maszynie? Mam zamiar zainstalować u siebie. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...