Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym się usprawiedliwiał..ale sporo wczesniej uprzedzałem "głównodowodzącego" ;) że nie dam rady dojechać (obowiązki w pracy),a na forum nie pisałem o tym tylko dlatego żeby nie robić zamętu.A swoją drogą też mieliście w sobotę wpaść do Imielna,byłaby okazja pogadać...Może nastepnym razem się uda-a za tą nieobecność mogę Was wszystkich tylko przeprosić.

Edytowane przez MarMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście też przepraszam oraz poczuwam się jak najbardziej do pokrycia kosztów mojej nieobecności i pustego noclegu - proszę tylko o info ile i na jakie konto przesłać.. swoją drogą ta sytuacja pokazuje że może powinniśmy się umawiać z krótszym wyprzedzeniem np. miesiąca czy góra dwóch? Wtedy jest większa szansa na frekwencję ale oczywiście mogę się mylić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarMar - nie mogliśmy dojechać, bo alkohol też trzeba było wypić za wszystkich i strach by było jechać z rana :laugh: a w niedzielę uciekłeś zanim dojechałem ;)

niestety absencja dopadła większość , a właścicielka ośrodka chciała zarobić :banghead:

Dostałem 3 sygnały z prośbą o usprawiedliwienie, ktoś wycofał się w ostatnim tygodniu, komuś coś wypadło, pogoda była kiepska itd....................Tym bardziej szacun dla "Ślązaków" za 200 km w deszczu :icon_eek:

Niestety taka imprezę trzeba zaplanować z wyprzedzeniem, zrobić rezerwację, aby każdy mógł sobie ustawić robotę ,Z tym ,że pogody nikt nie zamówi. Szkoda ,że większości termin nie wypalił, niestety nikt co do terminu nie zgłaszał wcześniej pretensji.

No cóż takie jest życie, może następnym razem będzie lepiej :rolleyes: wtedy "dłużnicy" się zrewanżują :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz czy słońce u mnie słowo droższe od pieniędzy ;-) Jak powiedziałem ze będę to inaczej być nie mogło . Trochę sie zmoklo ale nowe znajomosci bezcenne

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki, ma ktoś jakiś podnośnik w użyciu godny polecenia ?

 

owszem, jest co najmniej jeden duży wątek o podnośnikach w dziale co, jak kupić dla motocykla

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem 17 tematów które znalazłem i nic w nich nie ma, 2 mają odpowiedzi z tego roku do tego wszystkie linki są nie aktualne,

mój moto ma 95 do silnika i 100 do ramy a oferowane na alledrogo zaczynają się od 130mm,

jest jeden niższy cena jednak - 600 to lekka przesada.

Może ma koś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego moto jest takie niskie?Ktoś go obniżał?Jeśli nie to każdy podnośnik wejdzie.Tu masz na naprawdę dobre pieniądze.Mam taki i podnoszę na nim różne moto Ymahy XV 1600,XV1700,1900 VTX 1800 Kawę 2000 i kikla róznych HD.

http://allegro.pl/podnosnik-motocyklowy-i3197234285.html .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za zainteresowanie moim pytaniem, opony w drodze, filtry i olej też a kanału brak ;)

 

piter 1600 motor jest w oryginale, pytam tutaj może któryś z posiadaczy MS-a przerabiał temat, jak ma ktoś trochę czasu to może zmierzy swój.

Link ciekawy ale min wysokość którą gość podaje to 130 czyli za dużo.

 

Bombers dzięki za info mam co prawda do takiego sklepu ze 100km ale może jakoś telefonicznie się uda ustalić co tam mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny Twojej wysokości?Myslę że coś źle zmierzyłeś,na ten podnośnik moto na pewno wejdzie.Mam taki kilka lat i najniższy jak dotąd był VTX 1300,ale nie byłoproblemu z jego podniesieniem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi wyszło mi z pomiaru, nie wiem tylko czy zawieszenie odprężyło się przed pomiarem, dla pewności sprawdzę jutro jeszcze raz.

Byłem u znajomego przy podniesieniu jego HD z podnośnika standardowego ( 130mm) trzeba było odkręcić kółka i z pomocą - podniesieniem moto do góry jakoś wszedł

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...