Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko, o ile dobrze pamietam, a kiedyś mierzyłem, to kiera ma szerokośc 105cm, orginalna,i to jest najszersze miejsce moto, kufry i gmole są weższe. później bede w garazu to mogę zmierzyć dokładnie, pamiętam że drzwi musiały mieć 110 żeby sie dało przez nie przecisnąć

 

a co do ciężkich zabrudzen. ja używam DIMMER, jest to środek pianotwórczy używany w myjniach dla ciężarówek, tylko trzeba ostrożnie, bo żrące !!!! rozcieńcza sie to 1-50 , ja robie 1-30 spryskuje, czekam 2-3 minuty, czasem jeszcze przetrę zmiotką, i płucze, efekt rewelacja, puszcza wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trochę dziwnie pytanie: ile szerokości ma XVS1300?

wg różnych danych nie więcej jak 1m (92-99,5 mm) pomierzymy sobie :laugh: w Ślesinie, większe mogą być akcesoryjne. i jak wyżej napisano kierownica jest (powinna być)zawsze najszersza, ubrany czy nie.

g.zielin -możliwe że już miałeś polerowane lagi, jak chemia nie pomoże to polerka, miejscowa lub całość. Jest też lepsze wyjście :wink: nie rób nic.

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, o ile dobrze pamietam, a kiedyś mierzyłem, to kiera ma szerokośc 105cm, orginalna,i to jest najszersze miejsce moto, kufry i gmole są weższe. później bede w garazu to mogę zmierzyć dokładnie, pamiętam że drzwi musiały mieć 110 żeby sie dało przez nie przecisnąć

 

Dzięki za info, jak znajdziesz chwile sprawdź proszę, jak nie wejdzie przez drzwi to będzie lipa po całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji,żeby nie było filtra.Na pewno jest jakiś ,pewnie w baku .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem manuala:

 

 

Dimensions:

Overall length: 2490 mm

Overall width: 980 mm

Overall height: 1115 mm

Seat height: 715mm

Wheelbase: 1690 mm

Ground clearance: 145 mm

Minimum turning radius: 3500 mm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "turning radius" to powazny dramat. Szczególnie jak sie dodatowo kierownica na kolanie zaprze. Jak sobie robiłem jazdę próbną w zeszłym sezonie to lotniska szukałem aby zawrócić ;)

 

Co do filtra paliwa, to chyba faktycznie nie możliwe żeby go nie było. Przeglądnijcie instrukcje, powinno coś być w temacie.

Edytowane przez elemeledudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy filtr paliwa !!!!!! w jednej obudowie z pompą paliwa- nierozbieralne :icon_twisted: (ponoć), tak więc dodatkowy filtr nie ma sensu ,bo zatrzesz i tak najpierw ten w pompie :sad:

 

i z tego kolejny wniosek -unikać jazdy na rezerwie

 

a coś takiego jest tu na forum http://forum.motocyk...535-nie-odpala/

 

Chciałem się przywitać, od miesiąca stałem się posiadaczem MS. Panowie mam pytanie gdzie można znaleźć dtr do MS? I jak sprawdzić poziom płyny chłodzącego. Dzięki za pomoc Bombers.

co to jest dtr - manual?

poziom płynu - z prawej pod spodem, tak z pamięci za podnóżkiem pasażera,przy błotniku

 

Bombers ,Piotr4495 , zapraszamy na spotkanie do Ślesina

 

a kto zna język to kopalnia wiedzy http://www.starmotorcycles.com/star/products/lifestylehome/home.aspx

 

ja niestety nie znam :banghead:

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zasilania w paliwo, jak to jest rozwiązane właściwie, w ogólnej informacji jest : wtrysk ale w manulanu na str 98 mamy procedurę:

SYNCHRONIZING THE THROTTLE BODIES

Jak wygląda czasowo i praktycznie regulacja zaworów, idzie ogarnąć temat gładko czy jest przy tym trochę gimnastyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy filtr paliwa !!!!!! w jednej obudowie z pompą paliwa- nierozbieralne :icon_twisted: (ponoć), tak więc dodatkowy filtr nie ma sensu ,bo zatrzesz i tak najpierw ten w pompie :sad:

 

i z tego kolejny wniosek -unikać jazdy na rezerwie

 

a coś takiego jest tu na forum http://forum.motocyk...535-nie-odpala/

 

 

co to jest dtr - manual?

poziom płynu - z prawej pod spodem, tak z pamięci za podnóżkiem pasażera,przy błotniku

 

Bombers ,Piotr4495 , zapraszamy na spotkanie do Ślesina

 

a kto zna język to kopalnia wiedzy http://www.starmotor...ehome/home.aspx

 

ja niestety nie znam :banghead:

 

 

Pyra dzięki za odpowiedź zaraz pojadę do garażu poszukać naczynka. DTR to skrót dokumentacja techniczno-rozruchowa tak mi zostało ze starych czasów. Miło mi za zaproszenie na zlot, ale w tym czasie mam pokaz pirotechniczny. :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym czasie mam pokaz pirotechniczny.

nie wiem czy wiesz, ale przez swój nick i działalność jesteś obserwowany przez służby :laugh:

spotkanie jest od piątku wtedy chyba nie robisz buuum :rolleyes:

 

czy ktoś to posiada http://www.lidor.pl/Produkt/ky_6218,14_tempomat_.html ?

 

czy można zamknąć gaz na siłę, bez odblokowania "tempomatu" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...