Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pyra ja będę w piątek bo na jeden dzień to mi się nie opłaca jechać . Liczę na to że znajdzie się kilka osób co zostanie do niedzieli

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Lucjanem będziemy od piątku do niedzieli tak że _Pablo_ możemy się umówić co do wyjazdu w piątek gdzie i o której ;)

no to super :-) pojedziemy i wrócimy razem to będzie weselej . Godzina mi jest obojętna a gdzie to zależy którą drogą chcecie jechać . Ja się dostosuje ;-)

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w niedziele wracamy w trójke. Będzie miło. Niestety ja dojeżdżam w sobotę. Postaram się jak najwcześniej.

P.s. Jeszcze jest czas, ale przydatne bedzie jakieś numer telefonu do głównodowodzącego jakby osrdek był trudno namierzalny lub gdyby moment przybycie zbiegł sie z wyjazdem reszty ekipy na sobotnią przejażdżkę.

Edytowane przez elemeledudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty , jako człowiek z kopalni kieruj się do kopalni :wink: tyle , że odkrywkowej :laugh:

a dokładnie do Konina i dalej na Inowrocław oto link jest tam też mapka http://www.domkiuanny.com.pl/

nie jestem "głównodowodzący", jednak kto zawoła na PW temu prześlę mój nr telefonu

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego MS-iarza i zapraszamy na spotkanie

niepotrzebnie zakładałeś nowy temat trzeba było u nas http://forum.motocyk...na-doswiadczen/ pytać(tam szukaj naszego spotkania)

aż tyle nie przekraczałem, ale o 20 tak, nie zauważyłem innych zużyć oprócz opony tył ( coś koło 14 tys). Napewno trzeba utwardzić zawieszenie, ja mam na 7 bo czasami jeżdżę solo.

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max masa jaką z różnych powodów musiałem osiągnąć, to 584kg (70kg powyżej limitu) - ważyłem się na wadze dla ciężarówek w kamieniołomie... Generalnie wszystko w jeździe ok, oczywiście po płaskim, w żadne dziury poza autostradą nie wjeżdżałem, bo szkoda zawieszenia.... stabilność w jeździe ciągle super, zakręty, hamowanie, jazda w koleinach, wszystko ok, chociaż jechałem znacznie ostrożniej ostrożniej... manewry parkingowe - oczywiście dramat i zanim wjechaliśmy na parking, to dobrze go lustrowałem, żeby przez przypadek nie stanąć w takim miejscu, że musiałbym cofać pod górę, bo w czasie takich manewrów trochę dramat był.... ;)

Edytowane przez Karo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

584 kg to już jest masa....

 

może trochę dziwnie pytanie: ile szerokości ma XVS1300? tzn kierownica będzie w "gołym" moto jest najszersza ale ile ma cm?,

oraz ubrany "seryjnie" przód i tył.

 

Z góry dzięki za info

Pozdr

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie, otoz po zimowej jezdzie zrobil mi sie osad na dolnej czesci lagow, zwykle szorowanie nie pomoze, czym mozna by to potraktowac? Jak dla mnie to wyglada, ze te lagi juz byly jakby szlifowane/czyszczone i sie zastanawiam czy samemu tak nie zrobic? Tylko czego uzyc, jakies pomysly, doswiadczenia. Tak zeby bardziej nie zniszzcyc. Nie znam siem, nie umiem, popsuc nie chcem =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...