Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma, nie było i raczej nie będzie serwisówki w j.polskim.Chyba,że sam ją przetłumaczysz.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karo , MS sprzedaję poniewaz musze odblokwac troche cashu na bussines , zreszta rok temu kupilismy drugie moto dla mojej zony wiec na czym bedzie na razie pomykac . A co MS to staja sie to co raz bardziej poszukiwane i docenione mootry . W ciągu roku na forum YDS , na którym tez cie widzilem , przybyło ich z 6 . Przyjedź na zlot YDS do Tuszyna pod Łodzia na poczatku wrzesnia to pewnie kilka spotkasz .

kostass kiedy dokładnie jest ten zlot igdzie dokładnie w Tuszynie ?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź na zlot YDS do Tuszyna pod Łodzia na poczatku wrzesnia to pewnie kilka spotkasz .

 

oki, jak nie będzie lało to przekulam się do Tuszyna w sobotę z rana powitać świat dragstarów... :)

jeśli ktoś z Wawy ma ochotę się dołączyć, to zapraszam - w sobotę o poranku jadę A2...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie info o impreziehttp://yamaha-dragstar.pl/viewtopic.php?p=330684&sid=3346268d15730705ec042534bfcfcf01#330684 ,

najlepiej jak byście dojechali przed 11 do Tuszyna zeby załapac sie na przejazd do Manufaktury .

Karo Wawa forumowa rusza część juz w czwartek część w piątek .

 

Koledzy użutkownicy xvs 1300 a

 

Proszę o pomoc czy w waszych moto też coś stuka w silnika w taki rytmiczny sposób nie metaliczny. Nie wiem co to jest już spradziłem wszystko i wciąż puka.

 

Daro z tego silnika dochodza różne dźwięki , nie jest to cichy silnik . Nie wiem jaki masz przebieg ale sprawdź zawory . Potrafią sie robić dość ciasne , ja regulację zrobiłem przy okolo 12-15kkm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy użutkownicy xvs 1300 a

 

Proszę o pomoc czy w waszych moto też coś stuka w silnika w taki rytmiczny sposób nie metaliczny. Nie wiem co to jest już spradziłem wszystko i wciąż puka.

 

Mam przejechane ponad 18000 mil - stuków nie ma.

Zawory regulowałem w tym sezonie, wcześniej też było cicho.

 

 

Tu macie info o impreziehttp://yamaha-dragstar.pl/viewtopic.php?p=330684&sid=3346268d15730705ec042534bfcfcf01#330684 ,

najlepiej jak byście dojechali przed 11 do Tuszyna zeby załapac sie na przejazd do Manufaktury .

Karo Wawa forumowa rusza część juz w czwartek część w piątek .

 

:)

zatem do zobaczenia w sobotnie przedpołudnie

 

pozdro

Edytowane przez Karo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karo , sprawdź rozkałd jazdy ponieważ około 11 jedziemy na centrum Łodzi , więc albo wyrobisz się na 11 do Tuszyna albo czekaj na nas w okolicach Manufaktury.

 

tak, dzięki

będę wcześniej

nie daruję sobie przejazdu z setką dragstarów do Manufaktury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy użutkownicy xvs 1300 a

 

Proszę o pomoc czy w waszych moto też coś stuka w silnika w taki rytmiczny sposób nie metaliczny. Nie wiem co to jest już spradziłem wszystko i wciąż puka.

Tymi stukami to ja bym się raczej nie przejmował. Mój obecny motocykl, jest moim czwartym w życiu, i w każdym coś stukało. W obecnym niby wszystko jest cacy, a na zimno napiernicza jakiś zawór czy cóś... i na dodatek, tak ma być.

Nie ma sie co za bardzo przejmować stukami w silnikach motocyklowych. Oczywiście stukanie może być przyczyną usterki, ale w 99% zawsze jest to po prostu nadwrażliwość kierowcy.

Wejdź sobie na link poniżej, na samym dole są filmiki. Posłuchaj tych stuków z xv1900, może się okazać że to te same :)

http://forum.motocyk...r/page__st__760

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się pojawię swoim MS w Tuszynie :-) później się zerwe bo muszę wpaść na Moto Weteran Bazar

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...