Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakby ktoś potrzebował instrukcji po polsku to gdzieś powinna jeszcze leżeć na półce w Cieszynie . Będę po Nowym Roku to sprawdzę . Jakby co to mogę dać do skserowania albo oddam za 50 zł .

PS. Co tam chłopaki u Was ? Widzę że wiernie ujeżdżacie swoje "potforki" :notworthy: , sporo także nowych ludzi zakupiło te poczciwe sprzęty. W tym roku trochę nie po drodze mi było z Waszą imprezą ale w przyszłym roku jak mnie nie wygonicie to chętnie bym zajrzał na jakiś zlocik gwiazdek i coś z Wami chlapnął :flesje:

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po świątecznym obżarstwie ;)

Takie małe pytanko. Ma ktoś może zamontowany hypercharger firmy "K..." oraz wydech "pro pipe" od V&H ? Kusi mnie ale generalnie to nie miałem okazji posłuchać na żywo.

Jak praktycznie wygląda sprawa z wydłubywanien robali z filtra? Faktycznie to aż taki problem? No i czym się różnią poza cena? Na pewnej stronie znalazłem trzy rodzaje do XVS-a? Który i dlaczego? Może ktoś poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem hypercharger w XV 1600.Moto z nim już kupiłem.Nie było żadnego problemu z muchami czy też deszczem.Do czyszczenia wkładu i tak trzeba go było rozbierać.Po za wyglądem nic nie daje,już lepszym wyjściem jest kupno wkładu np z K&N do oryginalnej puszki.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez racja. Często jeżdżę z kolesiem z HD na kobrach i faktycznie lepiej jechać z przodu. Tylko ze mój na oryginalnych brzmi przy nim jak komarek. Nawet viraszka daje więcej czadu. Ale jazda w stoperach to już lekkie przegięcie ;) No nic, więc chyba kasa pójdzie jednak na przelew a nie na moto. To kiedy robicie zlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka opcji zlotowych, ja zapraszam do Lwówka Śląskiego w ostatnią sobotę niedzielę lipca

 

https://www.facebook.com/events/1446301048976039/?fref=ts

 

Inna alternatywa to :

Dragoni zapraszają na kolejne spotkanie, 12-14 czerwiec 2015

Więcej w linku

 

http://yamaha-dragstar.pl/viewtopic.php?t=16823

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam K&N i ......"otwarty" oryginalny wydech :rolleyes: jest trochę głośniej, dźwięk poważniejszy :biggrin: lecz nie szkodliwy :rolleyes: a filtr już się dawno zwrócił :laugh:

i mocy tyci, tyci więcej :rolleyes:

co do spotkania: _Pablo_ nie mówił Nie :laugh: może coś wymyśli, tqmeh sprawdź lepiej jak Ci robota w czerwcu pasuje :rolleyes: polecimy razem, a i Nytu raczej nie przepuści spotkania :)

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...