Skocz do zawartości

Simson S-51 Enduro


czarekmbx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co powinno działać na każdej z pozycji kluczyka w tym simku chodzi mi o to co działa na pozycji nr

 

0

I

II

III

IV ??????

oraz czy ma ktoś zdjęcie lub też obrazek stacyjki z przeciwnej strony kluczyka z widocznymi numerkami??? bo u mnie są mało widoczne i nie wiem jak podłączyć kabelki.

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0- wszystkie odbiorniki odłączone

I- włączony zapłon, kierunkowskazy, stop, klakson

II- j.w. + światła mijania/drogowe plus tylna pozycja

III- włączone światła pozycyjne zasilane z akumulatora

IV- nie ma takiego numeru :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz czy ma ktoś zdjęcie lub też obrazek stacyjki z przeciwnej strony kluczyka z widocznymi numerkami??? bo u mnie są mało widoczne i nie wiem jak podłączyć kabelki.

 

 

 

a i czy te wszystkie odbiorniki chodzą na zapalonym silniku czy nie??

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mza-vertrieb.de/main/Technikund.../S51-B1-3-4.pdf jak ci nie wystarczy taki rysuneczek to mam taką stacyjkę w domu

 

wszystkie odbiorniki z wyjątkiem sygnału i kierunkowskazów działają tylko przy uruchomionym silniku z wyjątkiem 4 położenia kluczyka kiedy z aku są zasilane tylna pozycyjna, oświetlenie licznika i przednia pozycyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obwód światła stopu jest banalny cewka :P żarówka stopu :crossy: włącznik światła stopu

 

po pierwsze sprawdź czy dotknięcie kabelka idącego do tylnego bębna spowoduje zapalenie światła

 

nie ma kierunków a sygnał jest? czy też go nie ma

 

jeśli chodzi o gaszenie to na skrajnych położeniach kluczyka zacisk nr 2 stacyjki ma być zwierany z masą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest sygnał a nie ma kierunków to prawdopodobnie padł przerywacz, zdejmij bak i złącz wyprowadzenia przerywacza jeśli po przestawieniu przełącznika zaświeci się jedna strona to on jest winny

 

nie ma kierunkow i świeteł
tak tylko że jakich świeteł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...