Skocz do zawartości

..KTM 990 SM


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

prosze o ogolne informacje i przede wszystkim wrazenia z jazdy na tym motocyklu. (lub ewent 950 SM)

Jak kto jest zadowolony, co sie psuje, ile wytrzymuja oponki (pewnie malo..) itd.

Byl ktos tym sprzecikiem gdzies dalej w trasie? Da sie nim skoczyc gdzies dalej czy bylaby to raczej meczarnia? (moze cos wytrzymam, na xt600 mam za soba solo 5-cio tygodniowy wypad do azji :buttrock: )

Nadaje sie do codziennego uzytku czy jest to raczej ostry sprzet z wszelkimi tego pozytywnymi i negatywnymi konsekwencjami?

No i - przede wszystkim - mocno mnie interesuje, jak ten sprzecik idzie na gume..? Na ktorym biegu, w jaki sposob itd.

 

Dzieki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM 990 SM to prawdziwy szalony potworek, który nie wybacza błędów początkującym fanom dwóch kółek - jeżeli nie ma się odpowiedniego doświadczenia to moto szybko nauczy pokory.

W dłuższych trasach sprawuje się średnio bo wysoka pozycja za kierownicą (która jest plusem przy jeździe w mieście) w trasie stwarza duże opory powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedys poważnie o nim myślałem ale... praktyczne zastosowanie tego sprzętu jest znikome. Teoretycznie jest do miasta, lecz waży 200kilo i pije 10L. Poza tym, choc to kuriozum, jest do miasta zbyt szybki. Poza miastem łeb urywa więc trudno wykorzystać możliwości silnika i podwozia. Kolejny mankament to zdolności przewozowe i wygórowane koszty przeglądów. Jednym słowem - ekstremalny sprzęt dla bardzo odważnych.

Do gumowania też znam zdecydowanie lepsze motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...